Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mai világba van még oyan 15...

Mai világba van még oyan 15 év alati aki nemteszi tönkre magát a cigivel?

Figyelt kérdés
hát mit mongyak elég boszanto hogy kis gyerekek dohányzanak..

2013. febr. 1. 19:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
20 25 évvel ezelőtt is így volt már, mikor én voltam 15... amúgy szerintem azok az emberek(gyerekek) nem szoknak rá nagyobb eséllyel, mint amilyen én is voltam, akik sportolnak valamit keményen, vagy van valami komoly hobbijuk és van előttük olyan példakép akire felnézhetnek... akik nem csinálnak semmit csak a haverok, meg a "fogyatékos szülők" mert ugyebár minden kamasz így gondolkodik, annak ha olyanok a barátai, akkor bizony rá fogják szoktatni mindenre ami káros...
2013. febr. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
44%
Azt mond hogy semmi közöd hozzá és ezeket csak az olyan emberek mondják akik életükbe nem gyúgytotak rá te biztos ilyen vagy. A szarvazetnek az a jó ami jól esik neki és ha a cigi akkor az nem káros hanem jó!! gondold meg mit írsz szerintem!!
2013. febr. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Téged miért érint ez negatívan? Miért foglalkozol velük?
2013. febr. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
első vagyok, van hozzá közöm, ugyanis én is megjártam a dohányzás rögös útját, csak én később szoktam rá, egy lány miatt... második válaszoló, te egy picit buta vagy, de mindegy szívjad csak ha azt hiszed, hogy ha nem kívánod, akkor nem is káros, végül is a mondás is tartja, aki hülye az haljon meg...
2013. febr. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mai világban? Régi világban amikor még nem is tudták, hogy káros, már 12 évesen is szívták...
2013. febr. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
fogjátokfel ugy hogy kiváncsivoltam és én sosefogokcigiznipedik az egéscsalád cigizik! csak a haverjaim nem!
2013. febr. 5. 16:37
 7/10 A kérdező kommentje:
ELSŐNEK ÜZENEM :Énis ezértiratam kia mugy mert egy csajnagyon tetcet!de kiderülthogy dohány zik és elundorodtam tölle!
2013. febr. 5. 16:39
 8/10 A kérdező kommentje:
mármint attola cajtol! doháágy zás eleve undoritó !
2013. febr. 5. 16:40
 9/10 anonim ***** válasza:
Vagyunk 25en az osztályban, ebből 8 a rendszeres dohányos. És még van vagy olyan 10 party-dohányos, akik csak bulikban szívnak. Ez van, senkinek semmi köze hozzá.
2013. febr. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is így gondoltam, hogy sose fogok rágyújtani, aztán 17 évesen mégis megtettem. (De nem szoktam rá) Egészen addig egy szálat se szívtam.
2014. ápr. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!