Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 3 év dohányzás után 10 hónapig...

3 év dohányzás után 10 hónapig nem dohányoztam, majd ujra rágyujtottam. Meddig fognak gyötörni ujra az elvonási tünetek? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Abszolut nem cigiztem 10 hónapig, majd utána rágyujtottam pár szálra egy buli alkalmával, utána jópár hétig megint nem, majd ismét egy buliban. Történt ez így még 2 buli alkalmával, majd tegnap eldöntöttem hogy én ujra dohányzok. Szörnyű ,hogy max a pár buli alkalmával összesen ha elszívtam 15 szálat, és már tegnap kimondottan jól esett a cigi. Szóval észheztértem, rájöttem hogy igaz kis dózisok voltak, de ujra átmosták az agyam, és dohányzásra késztet a függőség. Nem cigizek többet, ujra jön a tortúra, de most is olyan sokáig fognak tartani az elvonási tünetek mint a 3 év után, vagy most mi várható? NEM LESZEK UJRA DOHÁNYOS!- ez a motto:))

19F


2013. febr. 11. 19:43
 1/2 anonim ***** válasza:

én amolyan "partidohányos" voltam és vagyok, és ez nekem így jó, felállítottam egy szabályt magamnak

7köznap és ha a nemdohányzó baráti körrel megyek bulizni nem gyújtok rá

de ha a dohányzó baráti körrel vagyok és buli van megengedek magamnak pár szálat az ital mellé (de max 6-ot - 7-et!)

2013. febr. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Allen Carr könyvét olvasd el, amúgy csak addig fogsz szenvedni, ameddig bemeséled magadnak, hogy szenvedned kell...
2013. febr. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!