Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Igaz az hogyha leszokok a...

Igaz az hogyha leszokok a dohányzásról akkor visszajönnek rám a kilók?

Figyelt kérdés
Amióta cigizek 10 kg-ot fogytam, most fogok leszokni, de félek hogy visszahízom majd...
2009. szept. 8. 00:05
 1/5 anonim ***** válasza:

ezt nem lehet így kijelenteni, hogy igen. ha nem az evés lesz a pótcselekvés a cigi helyett, akkor nem valószínű hogy 10-et felszednél.

de ki tudja, csak a halál a biztos.

2009. szept. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tényleg minden embernél más.Van aki hízik ha leszokik a cigiről van aki nem.Én amikor végleg abba hagytam a dohányzást, az elmúlt 8 év alatt majdnem 20 kg híztam...
2009. szept. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha nem evessel, cukorkakkal es tarsaival kompenzalod a szaj "mozgashianyat" akkor nem fogsz visszahizni. ajanlom a toll vegenek a ragcsalasat, a cigi-szivo mozdulat utanzasat egy tollal/gyufaval/szivoszallal vegszukseg eseten vagy nagyon ritkan a magozast. probalj ugy leszokni h kozben ne szokj ra masra. sok sikert es kitartast kivanok!
2009. szept. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én dohányoztam, és amióta leszoktam nem híztam látványosan ill. hátrányosan. Nálam a "pótcselekvés" a rágózás. Tehát nem biztos a hízás.
2009. szept. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A hugom és a sógornőm letette,mindkettő plusz 20 kg!

Pedig mindketten 50 kgk voltak.Én nem merem letenni,mert amúgyis hajlamos vagyok a hízásra.De ez csak tapasztalat.

s az ő véleményük,akkor is megérte letenni,s most fogyóznak!

2009. szept. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!