Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 2 és fél éve dohányzom és...

2 és fél éve dohányzom és másfél éve szedek fogamzásgátló tablettát. Egy ideje légszomjban szenvedek. Mennyi esély van arra, hogy ez trombózis előjele?

Figyelt kérdés
Nem folyamatosan van légzési zavarom, csak naponta egyszer eljön ez a légszomj. Más tünetem nincs, talán még a néhai rosszullét (nem fáj semmim, csak nem érzem jól magam). Menni fogok vele orvoshoz, de először szeretném hallani a véleményeteket.
2013. febr. 18. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Nulla.
2013. febr. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez inkább tudod minek az előjele lehet? Annak, hogy megfáztál.
2013. febr. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ennek semmi köze a trombózishoz. De talán nem kellene tabletta mellet bagózni.
2013. febr. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
azért gondoltam rá, mert a gyógyszerhez mellékelt tájékoztatón a tünetek között van a légszomj is "trombózis előjelei" címszó alatt
2013. febr. 19. 19:39
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2013. febr. 19. 19:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Az már nem trombózis lenne, hanem embólia. De ha ennyire félsz a trombózistól (ami egyébként jogos), akkor miért nem teszed le vagy a cigit, vagy a gyógyszert?...
2013. febr. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
természetesen lehet a trombózis tünete is, de a ciginek alapjáraton van egy ilyen hatása is... mivel szénmonoxid telített a véred... csak valakinél enyhébben jelentkezik, valakinél pedig így...
2013. febr. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ajaj, vigyázz!

Úgy hallottam, nagyon veszélyes, ha fogamzásgátló mellett dohányzol.

2013. ápr. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!