Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szabad szednem fogamzásgátlót?...

Szabad szednem fogamzásgátlót? (trombozis, részletek lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok.Lassan egy éve hogy volt egy kisebb trombozisom (20/L) minden vizsgálat meg volt,és a következménye képpen nem kell szednem semmit se rá most csak úgy vagyok.Elnézést ha rossz kategóriába tettem be.

2013. jan. 9. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:
akinek már volt trombózisa tuti nem irják fel és jobban is teszed ha nem akarsz szedni. Már annak sem szabad stedni akinek egyáltalán trombózis gyanuja van vagy volt. nemhogy neked akinek már volt is, Keress más védekezési módot.
2013. jan. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem.

Másrészt ezt orvostól kéne megkérdezni elsősorban, mivel ha itt valaki azt mondja, hogy naná, elkezded szedni és elvisz egy trombózis, az elég nagy szívás.

2013. jan. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de a fogamzásgátló vényköteles, hiába mondjuk itt azt neki, hogy persze, szedd csak... Egyébként -hogy a kérdésedre válaszoljak-szerintem sem írja fel az orvos! Még a hüvelygyűrűt sem... Úgyhogy nálad a hormonális fogamzásgátlás nem játszik...sajnos...
2013. jan. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

NEM, NEM, NEM és NEM!!!!

Hacsak nem szeretnél egy újabb trombózist...

2013. jan. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!