Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátlót szedek 15...

Fogamzásgátlót szedek 15 napja, és elkezdett zsibbadni a jobb lábam. (lent. )?

Figyelt kérdés
A nőgyógyász felírta a gyógyszert mindenféle vizsgálat nélkül( merthogy megy szabira), de adott egy beutalót vérvételre, de a vérvételes orvos is szabadságon van. A kérdésem a következő: Kialakulhatott/kialakulhat ennyi idő alatt trombózis a lábamban? Nem dohányzok (habár éveken keresztül voltam egy szobába egy dohányossal), nem vagyok elhízva, se cukorbeteg. Kérlek mondjátok a véleményeteket hogy szerintetek lehet-e baj. Előre is köszönöm.

2012. júl. 29. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Kialakulhat ennyi idő alatt, de mennyi ideje zsibbad, nem dagadt-e be, nem színeződött-e el? Stb. Ezt az összes laboros és nőgyógyász szabira megy dolgot meg nem értem...
2012. júl. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem látok rajta elváltozást, és olyan 1 órája zsibbad...... ÉS annyi hogy szabadságon vannak az orvosok és elküldtek a rendelőből.
2012. júl. 29. 20:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen baj. Az én lábaim is zsibbadtak az összes hormonális fog.gátlótól,végül ki is derült hogy trombózishajlamom van. Gondolomtam azt nem várom meg,így abba is hagytam.
2012. júl. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az általános labornál nem csinálnak trombózishajlam-szűrést. Azt te csak kérheted és pénzért végzik el.

Amúgy meg menj el az ügyeletre, mert ha kialakult egy vérrög, azt észre fogják venni.

2012. júl. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szia. Nekem emiatt kellett abbahagyni tablettát, majdnem trombózist kaptam.
2012. júl. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
énis abbahagyom, elhatároztam... csak most nem tudom hogy mikor fog megjönni...
2012. júl. 30. 15:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Inkább legyen 1-2 hónapig rendszertelen a menzeszed, mint hogy trombózist (és akár embóliát) kapjál. Én is azt szedtem, meg is lett az eredménye: trombózis és tüdőembólia. Nálam sem végeztek semmilyen vizsgálatot az orvosok, mondván, ezen a tabletták már alacsony hormontartalmúak...
2012. nov. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!