Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nicorette rágógumit pontosan...

Nicorette rágógumit pontosan hogyan kell használni?

Figyelt kérdés

Azt írja, hogy: Fontos a helyes rágástechnika.

A szájba vett Nicorette rágógumit lassan, 1-1 rágás között néhány másodperc szünetet tartva kell a rágást elkezdeni. 8-10 rágás után 1-2 percre a rágógumit a nyelv alatt, vagy a szájban kell tartani. 8-10 ismételt rágás után újabb 1-2 perc szünetet kell tartani. A rágást 30 percig kell folytatni.


Amit nem értek: rágás, szájban tartás, rágás, szájban tartás és ez végig VAGY rágás szájban tartás, rágás, szájban tartás és utána már rághatom végig?


2013. febr. 20. 00:38
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
na, ezért nem tudok soha leszokni ... hogy még egy rágóhoz is menetrendet adjanak ...
2013. febr. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 WackoSheep válasza:
10%
haha esetleg alváshoz útmutatót nem kérsz
2013. febr. 20. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
2dl forrásban lévő vízbe keverj el két rágótablettát.
2013. febr. 20. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ennyire hülye nem lehetsz. Beteszed a szádba és onnantól bármit csinálsz, bárhogy rágod be fog szívódni.
2013. febr. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Gondolom az előttem szólók nem is próbálták még..

Én igen igy leirom neked..

Jó ha betartod az útmutatót, mert...: HA NEM UGY CSINÁLOD AHOGY LEÍRTÁK FÁJNI FOG A TORKOD ILLETVE ÉGNI FOG A GYOMROD TŐLE NAGYON!!!! Ez komoly. Azért kell szünetet tartani a rágások közt hogy ne oldódjon ki anyi hatóanyag,mert ha ugy rágod mint a sima rágót sok fog kioldódni egyszerre és az a fent említett tünetek oka. Hidd el, nagyon rosz lesz..

Az én tapasztalatom az hogy ha kb 10-15 percig ugy rágod ahogy leírták utánna már rághatod ahogy akarod már nem lesz ilyen gond. Szóval rágás-szünet -rágász-szünet 15 percig aztán meg mindegy.. SOk sikert, kitartást!!

2013. febr. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem hónapokra kilőte az ízérzékelésemet, volt mikor el is ájultam tőle majdnem, ráadásul ahelyett, hogy leszoktatott volna, csk hozzászoktatott egy nagyobb mennyiségü nikotinhoz, így a kezelés után már nem 1 dobozzal szívtam naponta hanem 2 ővel... én a helyedben nem rágnám...

amivel sikerült végül leszoknom az Allen Carr

2013. febr. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor így nincs túl sok értelme, ha folyton mérni kell, hogy mennyi ideig rághatod.
2013. febr. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!