Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Büntettek már meg buszmegállób...

Büntettek már meg buszmegállóban cigizés miatt, vagy láttad ahogy másokat megbüntettek?

Figyelt kérdés
Épp álltam be a buszhoz, amikor láttam, valamilyen papírokat iratnak a közterületesek 2 nővel. Komoran néztem, hogy mit ténykednek, majd amikor odajött magyarázni az egyik a táblához, hogy el van mosódva a tiltás írása (ami egyébként nem igaz, olvasható teljesen), csak rámosolyogtam. :) Legközelebb majd odafigyel hol füstöl.
2013. febr. 25. 14:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
meg miez a cigi elleni kampany?miert nem kampanyolunk a gyorskajat es csipszek ellen?amikor engem le budos bagosoznak az teljesen elfogadott, de ha en odamegyek egy ocsmany dagadt disznohoz es ledagadtozom bunko vagyok..miez a ketszinuseg??
2013. máj. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

1. senki nem ment még oda hozzád hogy lebüdösbagózzon. igazam van?

2. kampányolunk a chipsek ellen is, ne aggódj amiatt

3. attól még hogy a dagadt embereknek is változniuk kellene, te még nem leszel értékesebb. ne másra mutogass


hülye paraszt

2013. máj. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

vicces mert de jott mar oda par mamoca amikor vartam a villamosra a moszkvan.:D

most verig sertettel.egy ismeretlen lehulyeparasztozott.neeee..xD

2013. máj. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

és az az eset neked akkora trauma volt, hogy csak akkor nyugszik meg a kis lelked, ha dagadtaknak megmondod, hogy ők szarabb emberek?:D a sztoriban amit leírtál, szerintem mindenki egyetért, hogy ott a néni volt hülye. akkor meg nem igaz az, hogy teljesen elfogadott odamennek és beszólnak.


nyugi, én is voltam dohányos, tudom milyen az, amikor nyugtatja magát az ember, hogy ő csak áldozat, és mutogat a kövérekre, hogy ők sokkal rosszabbak, úgyhogy átérzem a helyzeted, csak nem látom sok értelmét annak, hogy ezt itt próbálod hirdetni.

2013. máj. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Röcsögei Péter ***** válasza:
Én már kértem meg udvariasan valakit, hogy legalább amíg itt vagyok, ne gyújtson rá a megállóban. Elküldött anyámba. Kihívtam a zsarukat. 100 kilós vagyok sport ellenére is, engem mindig dagadtoztak, örömet okoz másoknak ártanom, akik igazságtalanok velem. Utálom az emberek nagy részét. Havonta egyszer bicikli helyett busszal megyek rossz idő miatt, hadd ne kelljen már beszívni a büdöset! Ez a tüdő felviszi a 100 kilót az emelkedőn, ő beledögölne!
2017. szept. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!