Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Intelligens ember nem dohányzik?

Intelligens ember nem dohányzik?

Figyelt kérdés

Ezt mondták, amolyan "szokj le a cigiről" dumával.

Hogy aki vezető beosztású, meg okos, művelt ember, az egyik sem dohányzik...

Szóval ha dohányzom, nem juthatok be az ELTÉre?



2013. márc. 3. 18:28
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
59%

19#

Ki állította, hogy én dohányzom?

Azért, mert nekem más a véleményem, mint a tiétek, akkor a ti gondolatmenetetek szerint dohányoznom kellene?

2013. márc. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim válasza:
74%
Akinek van egy csöpp esze, AZ nem dohányzik. Lehet akárkinek akárhányas IQ-ja, meg akárhány diplomája, de ha cigizik, ott valahol hiba van a neuronok közt.
2013. márc. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
48%
#21, nem akarok veled vitázni, nem is csak azért mert hülyeségnek tartom az érveid, mert biztos tudnánk róla beszélgetni, de nem ilyen körülmények között :D úgyhogy nem azért nem írok, mert megfutamodtam, vagy mert meggyőztél, élőben biztos el tudnánk beszélgetni erről, nyugodt körülmények között, de ez nem olyan hely. ha meg személyeskedésnek vetted, akkor ne haragudj. az ágyas példát meg saját tapasztalatnak hoztam fel, meg a szagot is, nem pedig azért mert gondok vannak :D (mivel már nem dohányzom..)
2013. márc. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
48%

A dohányzás egy rossz szokás és az egészségre káros, de semmi köze az intelligenciához


Ki találta fel a legelső cigarettát? Tételezzük fel, hogy az ősember összegyűrt egy papírt, és azt megnyújtotta. Látta, hogy füstöl, és köhögött tőle. És az ősember (akármilyen buta is volt) gondolhatta, hogy ez káros, akkor nem gyártok tovább még egyet.

Előre menve az időbe az ember még okosabb, meggyártja a legelső cigarettát, füstöl, köhög tőle, már tudja, hogy ez káros, és az egész népesség kárára válik! Akkor nem gyártom tovább. Ki akkor a hibás? A fiatalok csak trendiből gyújtanak rá, mert ezt csinálja a barátja, megyek utána én is. Ugyanez van az alkohollal, kávéval is. Ezek is károsak ám. Miért isszuk akkor?

2013. márc. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
88%
Nem beszélve a kábítószerről!
2013. márc. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
33%
Nem függ össze, nézd meg a magyarországi viszonyokat drog tekintetében: Szabó Győző, Stohl András, hogy ne menjünk olyan messzire, pedig mindkettő egy értelmes, intelligens ember. Láttam őket színházban játszani, egy idióta balfék nem képes ilyen színészi teljesítményre. Rossz szokások, rossz környezet, stressz, özön kiváltó oka lehet a dohányzásnak is, aztán meg már ott a függőség a nikotintól és nincs megállás.
2013. máj. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
11%

Akinek van egy csöpp esze, AZ nem dohányzik. Lehet akárkinek akárhányas IQ-ja, meg akárhány diplomája, de ha cigizik, ott valahol hiba van a neuronok közt.


Ki találta fel? Akkor ki a hibás? Az emberek olyanok, ha már van, miért ne próbáljuk ki. A kábítószert minek találták fel? Én meg a nemdohányzókat sz*rom le.

2013. máj. 21. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Én egy kandidátust és egy akadémiai doktort (DSc) is ismerek, mindkettő láncdohányos.
2014. jan. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Ezzel az érvvel mondható az is: "Intelligens ember nem iszik alkoholt." "Intelligens ember nem eszik édességet." "Intelligens ember nem eszik egészségtelen ételt."
2014. jan. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!