Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Intelligens ember nem dohányzik?

Intelligens ember nem dohányzik?

Figyelt kérdés

Ezt mondták, amolyan "szokj le a cigiről" dumával.

Hogy aki vezető beosztású, meg okos, művelt ember, az egyik sem dohányzik...

Szóval ha dohányzom, nem juthatok be az ELTÉre?



2013. márc. 3. 18:28
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
85%
bár ha már a tanárokat nézzük..én egy elég kimagasló középsuliba jártam, 70tanárból 3 dohányzó volt, és kb 2alkalmi dohányos. a gyári munkásoknak meg 70%-a cigizik, a közmunkásoknál meg majdnem 100%.. ezek szerint tényleg a hülyék nem fogják fel, hogy egy tök felesleges dologra megy rá a fizetésük egy jelentős része. ahhoz kell egy minimális iq szint, hogy valakinek eljusson oda a gondolatmenete, hogy ha kevés pénzt kap, akkor legalább azt ne költse felesleges dolgokra. az orvosoknál ez nem okoz akkora gondot, lehet ott azért van több dohányzó. Fiataloknál előbbutóbb eljön az a határ, amikor felfogja, hogy a abbahagyja a dohányzást, lesz pénze. bár itt nem a Kinga1995 félékre gondolok, akik anyuci pénzéből bátran dohányoznak, hanem olyanoknak, akiknek már komolyabb terveik vannak, család, lakás, ilyesmi. és itt ha nem gazdagodik meg hirtelen az ember, akkor az értelmesebbje tényleg abbahagyja a cigit.
2013. márc. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
42%

10#

Kutatóorvosok, orvosok, professzorok tudományos kutatásaik.

Semmi köze a dohányzásnak a tüdőrákhoz.


[link]

[link]

2013. márc. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
63%

persze genetikának van a legtöbb szerepe benne, hogy valaki hajalmos rákra vagy sem..De ha jó genetikád van, akkor sem szabad azt hinni, hogy megtehetsz mindent..

És azért ha hajlamos vagy a rákra, pl felmenőid közt volt ilyen eset, egyáltalán nem ajánlott a cigaretta, és az is biztos, hogy sokkal könnyebb a rákból gyógyulás, ha előtte nem füstöltél 20évig.

cigikre sincs véletlen ráírva : [link]

2013. márc. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
74%
igen, ezt már láttam, nem is az a gond, hogy nem tűnik túl hivatalosnak, illetve hogy a dohánygyárak bármikor kiadnak egy ilyet, hanem hogy 10millió ellenvélemény meg mást mond. de nem is az érverek kell összehasonlítani, menj be egy kórházba, és nézz szét. a tüdőrákhoz nem értek, a tüdőtágulathoz viszont igen. ugyanúgy kinyírja az embert, tönkreteszi az életét, és szinte csak dohányzóknak van. és még sorolhatnék vagy 50ilyen betegséget
2013. márc. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
27%

10#

A kísérleti atomrobbantásoknál a légkörbe jutott mikroszkopikus radioaktív részecskék nem okozhatják a tüdőrákot?

Az élelmiszeriparban használt adalékanyagokkal mi a helyzet?

Ne fogjunk már mindent a cigarettára. Megy az imamalom ezerrel a dohányzás ellen, közben a valós bűnösről egy szót sem szólnak.

2013. márc. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
73%

14#

Na látod, veled is ez a probléma.

Rögtön ráfogod a dokumentumokra, hogy nem igaz, miközben ott van a google és rákeresel az orvosok nevére.

Persze ezt nem teszed meg, inkább minden hamisítvány, ami nem a te nézeteidet erősíti.

Ha annyira otthon vagy tüdőtágulat témában, akkor tudod, hogy a tüdőtágulatban szenvedők között több a nemdohányos, mint a dohányos.

2013. márc. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
53%

14#

Vagy például, miért dohányzik annyi orvos, amikor tisztában kellene lenniük minden káros hatásával?

Persze ezzel nem azt akarom mondani, hogy dohányozzon mindenki, mert egészséges dolog, de ez már túlzás és ferdítés amit a dohánnyal kapcsolatban művelnek.

Az 1900-as évek elején minden 2. ember dohányzott, pipázott, bagózott (!), mégsem ismerték még hírből sem az érszűkületet és a tüdőrákot.

2013. márc. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
80%

ezt a minden 2. embert is honnan szedted?

nem fogok veled vitatkozni, mert olyanokban vagy biztos, aminek semmi értelme. arról is van tanulmány, hogy nincs globális felmelegedés, arról is van tanulmány, hogy a parizer egészséges, és hogy az tengerbe került olaj igazából semmi kárt nem tett.

de nem nekem kell elszámolnod, ha téged nem zavar, hogy dohányzol, akkor engem sem, én dohányoztam, mióta abbahagytam sokkal jobb vagyok az ágyban, jobb vagyok fizikailag, és nem egy darab kis szaron múlik a boldogságom. te ezeket nem mondhatod el még magadról, és ez tény. más ember egészsége meg nem érdekel, és igazából téged sem kellene, hogy megmagyarázd más dohányosoknak, hogy amit tesznek magukkal, az mégis jó

2013. márc. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
64%
Ez nem így van. Az intelligenciának ehez semmi köze. Azért szokj le mert káros az egészségre!
2013. márc. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
52%

18#

Személyeskedsz.....

Az meg hogy milyen vagy az ágyban senkit nem érdekel, ill. a nemiséggel, "szexualitással" az dicsekszik, akinek valamilyen problémája van az ágyban.

2013. márc. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!