Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan szivjak sokkal kevesebbet?

Hogyan szivjak sokkal kevesebbet?

Figyelt kérdés

Nem vagyok nagy dihányos,egy doboz kb 3 napig simán elég volt.

De múlt héten sokat stresszeltem mivel szakítottunk a barétommal,nem tudtam enni aludni,cigin éltem... Néha már nem is esik jól,de mégis elszivom... Hogyan álljak le? Most h már tisztázodott a helyzet most is ugfyanolyan sokat szivok. Egy nap egy doboz cigi lazán elfogy


2013. márc. 9. 18:44
 1/3 anonim válasza:
Ismerős a dolog, probáld lekötni magad film vagy valami és akkor kevesebbet fogsz rágyújtani
2013. márc. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ehhez komolyan segítség kell?


kevesebbszer vegyél elő egy szál cigit, gyújtsd meg, és szívd el. minél többször ismétled meg egy nap ezt a folyamatot, annál többször fogsz cigizni. ha kevesebbszer gyújtasz rá, akkor kevesebbet fogsz szívni. vagy öntudatlan állapotban vagy egész nap, és nem te befolyásolod, hogy mikor gyújtasz rá a következő cigidre?

2013. márc. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Milyen fajtát szívsz? Mióta dohányzol?
2013. márc. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!