Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hány napig lesznek az elvonási...

Hány napig lesznek az elvonási tünetek ilyen intenzívek?

Figyelt kérdés
Nem akarok rágyújtani, de ma többször is rátört az az érzés h a falat kaparom egy cigiért. Meddig lesz ennyire rossz? Most szoktam le,ez az első napom.
2013. márc. 10. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Hetekig nagyon ideges leszel, mindenért robbansz, és meg is hízhatsz. De ha sikerül is abbahagynod, elég egy szálat újra elszívni, és olyan lesz, mintha soha nem hagytad volna abba.
2013. márc. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már elszívtam egy szálat most, kicsit megszédültem. Egész nap kibírtam, csak néha jött elő, de könnyen ellenálltam. Most este viszont pánikba estem, majdnem hánytam a pániktól, nagyon rossz volt. Volt már mással is ilyen? Elmúlik?
2013. márc. 11. 00:19
 3/7 anonim ***** válasza:

nem elkeseríteni akarlak, nálam ez volt a tapasztalat, de ha egy szálat is szívsz, akkor már elbuktál. tudom, ez most jónak tűnhet, hogy napi 1 doboz után csak 1x vagy csak 2x gyújtottál rá, de ennek semmi értelme, ha ma 2 kellett hogy túléld, és tényleg csak akkor gyújtottál rá, ha már nagyon nem bírtad, akkor holnap kell majd 3, azután meg 6, és megy minden úgy, ahogy ment eddig. leszokni szerintem csak úgy lehet, hogy eldöntöd hogy soha többé egyet sem, és nem is gondolkodsz rajta, hogy mi lenne, ha csak 1et , és még az is szép eredmény.. nem. hirtelen és teljes megvonás


ha kell segítség, olvasd el allen carr könyvét:)

2013. márc. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem kötözködni szeretnék veled kedves utolsó hozzászóló. :)

De az Allen Carr könyv nem mindenkinél hatásos, én már találkoztam pár olyan emberrel aki elolvasta és mégsem jött be. Pl én 3x olvastam el és mégsem tudtam leszokni.. Én az a baj a rosszabbik eset vagyok, nem pangok annyira, azt legyőzöm,hanem a megszokás.. haverokkal összeülünk füstölögni stb.. Nekem nem jött be az Allen Carr sajna..

2013. márc. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
agyban dől el az egész, ha tényleg abba akarod hagyni, akkor egy pillanatig sem hiányzik, a nikotin egyetlen valódi elvonási tünete brutális hőhullámokban jelentkezik.
2013. márc. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 1 hét és azon belül is az első 3-4 nap volt a legrosszabb, rémálmok, alvászavar, ingerlékenység, minden volt és még híztam is. De megérte kibírni. Csak túl kell esni a nehezén.
2013. márc. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Figyeld meg magad és a tested.Hullámok vannak az ember életében (egy 2 hetes színuszt képzelj el). Ha az alján vagy képtelen vagy leszokni,ha a tetején,úgy dobod el,hogy szinte semmilyen hiánytüneted nincs.Adj magadnak legalább 1 hónapot,nem kell azonnal.Hangolódj rá a gondolatra,hogy Te egy nemdohányzó vagy.Közben nyugodtan cigizz.Ennyi a titka.Mikor eljön a kitűzött nap,könnyen fog menni.
2013. márc. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!