Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Akik egyik napról a másikra...

Akik egyik napról a másikra tették le a cigit. Hanyadik naptól volt könnyebb? Ti mit tettek, hogy ne gondoljatok a cigire?

Figyelt kérdés
2009. szept. 14. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól a pillanattól, hogy véglegesen visszafordíthatatlanul eldöntöttem, hogy nem gyújtok rá többet, nem kínzott tovább. Amég bizonytalan voltam, szüntelen a cigire gondoltam.
2009. szept. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon könnyű volt. Aztán eltelt kb 3 hónap és iszonyúan kívántam. Most Màr 11 hònapja nem dohányzom
2009. szept. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az első hét nagyon nehéz volt. Sűrűn kellett mondogatnom magamnak, hogy nem dohányzom. Párommal egyszerre tettük le a cigit 30 év füstölgés után. Kb. 2 hétig kerültük egymást, mert képessek lettünk volna az élő fába is belekötni :-)
2009. szept. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, lemaradt, hogy mostmár 6 éve nem gyujtottunk rá és 1 hónap után nem kivántuk. Igaz, én a mai napig is imádom a cigi illatát, gondoltam is rá, hogy rágyujtok, de győzött a józan észl. A nehezített pálya meg az, hogy trafikban dolgozom.
2009. szept. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Januárban tettem le,de nap mint nap gondolok rá:)

Én kitisztítottam magam amennyire csak lehetett,2 hétig nap 1 acc 600-at szedtem,"C" vitamin dögivel,mebucain a torkomra, és sóterápia h a tüdőm is tisztuljon...30000 volt mindennel együtt és ez nem ért meg annyit,hogy vissza essem:)

2009. szept. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én Allen Carr "könyves" módszerével szoktam le. Azaz letettem és örülök neki hogy már nemdohányos vagyok. Tudom hogy sokkal jobb így nekem és nem hiányzik cseppet sem. Nincsenek elvonási tünetek. Eszembe sem jut a cigi amíg nem látom valakinél. De olyankor sem hiányzik, inkább csak mosolygok hogy de jó hogy én már leszoktam, soha többé nem gyújtanék rá. 10 évig dohányoztam. És 2 hónapja hagytam abba.
2009. szept. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
40 év után szoktam le, 9 hónapig szenvedtem a hiányától, 11 éve nem dohányzom és nagyon boldog vagyok. soha-soha többé nem csinálnék ilyen hülyeséget.
2009. szept. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Két és félcsomagról szoktam le úgy hogy amikor elfogyott többet nem gyujtottam rá,vagy 15 évi nagyon hiányzott időnként.Néha irtó nehéz volt megállni.
2009. szept. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!