Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Adnátok ötleteket hogyan...

Adnátok ötleteket hogyan könnyebb leszokni?

Figyelt kérdés

Hétfőn elég csúnyán megfáztam, ma voltam dokinál azt mondta ne gyujtsak többet rá mert hajlamos vagyok tüdővel kapcsolatos betegségekre..meg hogy valami hólyagok vannak torkomnál..


Most nagyon csunyán köhögök főleg a megfázás miatt és nem is esik olyan jol a cigi igy könnyebb letenni..Csak az a baj hogy nagyon szeretek cigizni és nem is az ize hiányzik hanem a mozdulat, a megszokás...


2010. szept. 1. 16:51
 1/6 anonim válasza:
ne gyujst meg a cigit csak csináld mintha szivnád ...nekem ez segitett mert nekem is a mozdulat volt a nehéz:D
2010. szept. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nyalókázz vagy rágózz. vagy egyél almát amikor rádtör
2010. szept. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Úristen most néztem meg youtube-on egy pár videót a dohányzásról és nagyon durvák..


Az elöbb elszivtam egy cigit és ugy döntöttem ez volt az utolsó.Nem akarok idő elött meghalni..

2010. szept. 1. 17:15
 4/6 anonim ***** válasza:

na akkor sok sikert :)

ha én beteg vagyok akkor nem is kívánom annyira a cigit

2010. szept. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát én leírom neked az én módszeremet amivel leszoktam.



Először is kezdjél el sokkal kevesebb cukrot enni, aztán egyáltalán ne egyél egy deka cukrot se.


Amikor úgy érzed, rá kell gyujtanod, akkor csinálj gyümölcsturmixot amibe teszel 4-5 gerezd fokhagymát, esetleg egy kis gyömbér gyökeret is.


A gyümölcsturmix bármiből lehet, akár zöldségekből is.


A Lényeg, hogy a megfelelő mennyiségű fokhagyma mindíg kerüljön bele, és hogy mind meg kell innod, nem hagyhatod meg.


A Következő bagó ingernél újra ugyanezt teszed a rágyújtás helyett!



A turmixhoz nem adhatsz sem cukrot sem semmit, csak annyi cukor lehet benne ami a gyümölcsben is.

2010. szept. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Továbbá kerüld el a dohányzókat, és ne nézz olyan filmet amiben rágyújtanak, illetve kezd ráállítani az agyad arra, hogy aki dohányzik az akaratgyenge, függő ember.


Ha nagyon kész vagy a cigi miatt akkor egy szem nikotinel rágó per nap plusz turmixok!

2010. szept. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!