Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 0,2 gramm füves cigi elszívásá...

0,2 gramm füves cigi elszívásától még nem fogok rászokni, ugye?

Figyelt kérdés
Ki szeretnénk próbálni barátnőmmel a füves cigit, ketten akarunk elszívni egy 0,2 grammosat (bőven elég azt gondolom...). Nem fenyeget majd a rászokás?!
2013. márc. 13. 18:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Miről beszéltek? "Elsőre nem érzel semmit, mert nem tudod mire kell fogyelni"...

Én még 15 éves hülyegyerek koromban csináltam. Nem kellett figyelni semmire. Egy 0,5től beszívtunk 2-3 és hülyére röhögtük magunkat. Konkrétan nagyon bennem maradt hogy egyszer fél órán keresztül nevettünk egy kilincsen! :D

Kb 15-20 alkalom után viszont már semmi hatása nem volt azon kívül hogy ellazított.

2013. márc. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
36%
Így megy ez! Elszívtad az elsőt, nem éreztél semmit. Erre kioktatnak vagy öten, hogy nem jól csináltad, kevés volt, stb. Erre megpróbálod másodszor is, meg sokadszor is.
2013. márc. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hát ha nem éreztél vmit vagy szar cucc volt vagy átbasztak vagy csak simán rosszul szívtátok.Ennek megvan technikája ideje stb.Ha ilyenekkel próbálkoztok én csak utána kérdezősködnék rendesen meg informálódnék mert nem olcsó játék és komoly bajok lehetnek belőle ...
2013. márc. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
64%
És azt se hidd el, hogy rászoknátok, mert az nem úgy van. Még a 20. alkalommal se vagytok rászokva. Úgyhogy nyugi. Sok finom kábszerezést kívánok. Ha ügyesek vagytok, még a gyereketek is vidáman fog füstölni, anélkül hogy rászokna.
2013. márc. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
45%
Hagyjad mar ezeket a sok hulye valaszokat "minden fuves igy kezdi" hulyeseg a piarol es ezt mondjak hogy 1-2 korty sor utan tuti alkoholista leszel ugyan igy van a szerencse jatekkal ha 1-2 szer lottozol meg nem leszel fuggo es hulye aki azt mondja!!! nekem semmi bajom nem lett a futol nem vagyok fuggo havi 1-2 szal nem es erzek kesztetest tobbre ...!!!
2014. júl. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!