Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyire normálisak ezek a...

Mennyire normálisak ezek a dolgok a cigaretta letétele után?

Figyelt kérdés

- idegbaj olyan szinten hogy apró dolgoktól össze tudnék zúzni valamit

- kiszáradás

- fulladás (amíg dohányoztam nem fordult elő és ahhoz tudnám hasonlítani mint amikor megfázik az ember érzi hogy hörög a slajm de nem bír felszakadni)



2013. márc. 16. 00:31
 1/10 intrepid ***** válasza:
A nikotin megvonási tünetei. Kb 10 nap alatt elmúlnak, én amikor letettem a cigit, andaxint szedtem rá. Nem egy goromba nyugtató, 3x1 nél nem kell több, de lehet, hogy 3x fél tabletta is elég. Háziorvos, ha elmondod mire kell, fekírja.
2013. márc. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

az első nem normális, az idegbajoskodik aki dohányozni szeretne, de nem engedik, ha nem kényszerből szoknál le, akkor nem lennél ideges

kiszáradás..inni kell ellene :D

én sokáig köhögtem, talán úgy 2 hétig köhögtem úgy, mint előtte nem, nehezen tudtam abbahagyni, (elvileg tisztult a tüdőm), de 2 hét után sokkal jobb volt, és könnyebben kaptam a levegőt mint dohányos időszakaimban, úgyhogy amiatt megéri várni

2013. márc. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
igen kényszerleszokás meg hiába iszok rettentően száradok, ma is 9-től már majdnem 2 liter vizet ittam meg és még másfél óra se telt el és csak wc-re kell menni de úgyanúgy száradok
2013. márc. 16. 10:23
 4/10 Aladárkiss válasza:
Érdekesnek találom a tüneteidet.... az első az nem normális valószínűleg ezt te generálod magadnak.... a száradás ne egyszerre igyál hanem kis adagokban mondjuk negyedóránként 1 pohárral és így nem lesz szomjérzeted. a köhögés természetes folyamat ami lerakódott a szervezetedben kezdi szépen kiüríteni a nyirokrendszeren keresztül. Ne idegeskedj már a nehezén túl vagy az első 1 hét a meghatározó és azon már túl vagy..:)
2013. márc. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hát a 2 liter víz egyáltalán nem sok, 3-4 litert mindenkinek meg kellene innia naponta. a slajmos köhögés nekem fél évbe tellett mire elmúlott, ez attól van, hogy a hörgőcskéid folyamatos gyulladása múlik, és a tüdőd elkezdte tisztítani magát. persze teljesen sosem fog kitisztulni, de pl sportolással és ebből adódó hőrgőcske tágulással és lihegéssel meggyorsíthatod ezt a felszakadásos dolgot.
2013. márc. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

azért másfél óra alatt 2liter víz nem kevés.


nekemis volt olyanom, hogy sokkal jobban esett a víz, és én is volt, hogy másfél óra alatt másfél litert benyomtam, aztán meg nem győztem wc-re járni.. ilyen napi 6-8liter is elment, ami már talán kicsit sok, de emiatt ne aggódj, el fog múlni, meg ez nem utal betegségre

2013. márc. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is sokáig köhögtem. Amúgy az elvonási tünetek csak az első 3-4 napban rosszak, utána minden, ami van, az már pszichés. Nekem még a fejem fájt egy kicsit, meg talán volt egy kis izomfájdalmam és ennyi. A pszichés hiány viszont elviselhetetlen volt.
2013. márc. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Normális,de ha tisztában vagy vele,hogy mi okozza,akkor tudod kontrolálni. Igyát többet az sose árt. A köhögés is elmulik ha kiköpted ami lerakódott.
2013. márc. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
a fejem az nekem már a 2. nap óta folyamatosan fáj
2013. márc. 17. 01:07
 10/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mennyi ideig dohányoztál? Mennyit szívtál naponta? Milyen fajtát szívtál? Szerettél dohányozni?
2013. márc. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!