Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Egy szál cigi naponta tényleg...

Egy szál cigi naponta tényleg fertőtlenít?

Figyelt kérdés

Azt hallottam hogy igen, de ez igaz is? Én személy szerint hetente max 1 vagy 2 szálat szívok el, de akkor is csak azért mert a barátok is, csak ők valamennyire jobban űzik ezt a dolgot, úgy napi egy dobozzal kb ami szerintem eléggé rossz hatással van már a szervezetre.


Nem is vagyok rá szokva, régebben én is jobban cigiztem ez tény de jóval visszább fogtam már benne magam :)


13 éves koromban kezdtem és most 19/F vagyok (refluxal sajnos pár hónapja..)



2013. márc. 23. 14:41
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. márc. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

már kommenteltem ide, de közben szöget ütött egy elmélet a fejemben.


a kérdésedre a válasz az elméletem alapján: Igen


miért?


múlt héten környezetvédelmi szakmaelméleti órán fel tett valaki egy olyan kérdést: "mi a különbség a fertőzés és a mérgezés között?"

az a különbség, hogy mérgezést szervetlen anyag okozza a fertőzést meg szerves anyag.

nos ugye bár az emberi szervezet egy élő szervezet ami telistele van szerves anyagokkal. nem tudom konkrétan mely anyagokat, de biztos vagyok benne hogy valamilyen szerves anyagot eltávolit a dohányzás (olyanokat, amelyre szükség van a szervezetben), de eközben szervetlen anyagokat juttat a szervezetbe.


magyarul: a cigaretta rossz értelemben fertőtlenit és ráadásul még mérgez is.


remélem választ kaptál kérdésedre.


u.i.: ezt mind ugy mondom, hogy dohányzom, nem vagyok rá büszke, de nem akarom hogy bárki is valamilyen antidohányost képzeljen el rólam

2013. márc. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
hát komám,ez egy baromi nagy hülyeség,h a cigi fertőtlenít,viszont ha valaki hisz ebben a dologban,akkor működhet,ugyanis ismertem egy bácsit,91 éves korában halt meg,14 éves korától dohányzott,méghozzá napi 2 doboz körül,és még tüdőgyulladása se volt soha! Ő szerinte azért,mert fertőtlenítette a tüdejét a füst. Mégegyszer ,szerintem baromság.
2013. máj. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!