Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ezek a hatásai?

Ezek a hatásai?

Figyelt kérdés

Eddig kocadohányos voltam, szal néha elszivtam egy szálat mindig amibol megkinaltak. Nem szoktam nagyon letudozni, inkabb csak a party kedvéért szivtam. Tegnapelott megkinaltak egy mentolos marlboroval, pattintossal. Eloszor szivtam tudore az egesz szál cigit. Mármint nem egyre hanem elszivtam. Eloszor kicsit szédultem topmultam, de végulis nagyon jo volt. Annyira hogy ma vettem is eggyel. 4 szálat szivtam el belole. Tehát megszivom tudore veszek egy kis levegot még hogy lemenjen és kifujom. Tompulást érzek, nem szédulést, de lazulást. Tudom mik a káros hatásai, nem irom h antik kiméljenek mert ugyis beszolnak... Szoval ez az az érzés amire rászokik az ember? a kicsit tompulás, lazulás?

Koszonom a válaszokat.



2013. márc. 25. 21:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Jó úton jársz a függőség felé. Most kellene abbahagyni. Amíg nem késő.
2013. márc. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

ilyesmi igen amikor jól esik. de legtöbbször csak a szokás miatt szívják. nem mindig ilyen érzés. csak néha reggeli kávé mellé, vagy evés után érződik a "tompulás". az összes többi szál az már csak megszokás.


de 840 ért azért kicsit drága az a tompulás lazulás nem? és ennél csak drágább lesz, úgyhogy nem érdemes rászokni.

2013. márc. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Vigyázz ha rászoksz, nem fog jólesni és kényszerből kell szívni. Hány éves vagy ha megkérdezhetem?
2013. márc. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Ma is rágyújtottál?
2013. márc. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
igen, 5 szál
2013. márc. 26. 20:48
 6/13 anonim ***** válasza:

Ma is olyan volt mint tegnap?

Holnap is rá fogsz gyújtani? Ha elfogy a cigi venni fogsz újra?

2013. márc. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
ma is olyan volt igen, holnap is rászeretnék, és fogok venni mert nagyon jo :)
2013. márc. 26. 22:01
 8/13 anonim ***** válasza:

Ma egyel többet szívtál mint tegnap.

Holnap mennyit szeretnél elszívni?

Ugyan ilyen fajtát fogsz venni?

2013. márc. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
az az 5 szál csak sacc volt, igazábol 3at szívtam el most számoltam utána :) hnap is ugy mint ma suli után 2ot haverral, és hazafelé uton 1.
2013. márc. 26. 22:07
 10/13 anonim ***** válasza:

Értem. Hány éves vagy?

Csak vigyázz, ha rászoksz nem fog jólesni mert kényszerből kell szívni és nehezen fogod letenni, jobban járnál ha inkább néha néha ritkábban gyújtanál rá alkalmanként.

2013. márc. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!