Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ezek a hatásai?

Ezek a hatásai?

Figyelt kérdés

Eddig kocadohányos voltam, szal néha elszivtam egy szálat mindig amibol megkinaltak. Nem szoktam nagyon letudozni, inkabb csak a party kedvéért szivtam. Tegnapelott megkinaltak egy mentolos marlboroval, pattintossal. Eloszor szivtam tudore az egesz szál cigit. Mármint nem egyre hanem elszivtam. Eloszor kicsit szédultem topmultam, de végulis nagyon jo volt. Annyira hogy ma vettem is eggyel. 4 szálat szivtam el belole. Tehát megszivom tudore veszek egy kis levegot még hogy lemenjen és kifujom. Tompulást érzek, nem szédulést, de lazulást. Tudom mik a káros hatásai, nem irom h antik kiméljenek mert ugyis beszolnak... Szoval ez az az érzés amire rászokik az ember? a kicsit tompulás, lazulás?

Koszonom a válaszokat.



2013. márc. 25. 21:15
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
igen azt is megoldásnak látom még, h kb heti 2-3 szál, inkább hétvégenként.
2013. márc. 26. 22:28
 12/13 anonim ***** válasza:
jaja, próbálj holnap csak 1et vagy kettőt szívj, aztán állj át az alkalmankénti rágyújtáshoz, hogy elkerüld a rászokást
2013. márc. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Sikerült elkerülnöd a rászokást? Még mindig megvan a hatása? Utolsó voltam
2013. máj. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!