Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha azt mondom hogy holnap...

Ha azt mondom hogy holnap életemben először rágyújtok hogyan beszélnétek le róla?

Figyelt kérdés
17/f
2013. márc. 27. 14:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Sehogy!

Te tudod te dolgod.

NEKED kell majd leszokni róla.

És hidd el nagyon nehéz én cigiztem majd 10 évig.

2013. márc. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Sehogy ! Jobban jársz!
2013. márc. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Én azzal beszélnélek le róla hogy marha drága :D

Azt a pénzt simán költheted másra is...

Nem mellesleg undorító szokás, egészségtelen és addikciót okoz.

2013. márc. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Azzal nincs baj ha kipróbálod csak ne szokjál rá.

De észre sem veszed hogy rászoktál.....

Jó erős cigit szívjál hogy szédüljél tőle rendesen és hátha elmegy a kedved tőle.

Amúgy miért akarsz rágyújtani?

Nem leszel vagányabb senki szemében nekem elhiheted.

:-)

2013. márc. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha olyan sok pénzed van és rongálni akarod az egészséged akkor Rajta!!!
2013. márc. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

tudod,a szabad akarat érdekes dolog..szabadon dönthetsz arról is,hogy tönkre teszed-e a szervezetedet..

én először is azt a kérdést tenném fel,hogy tisztában vagy-e a dolog összes veszélyével...ha a válasz igen,akkor nem próbálnálak meggyőzni,a természetben működik a természetes kiválasztódás, a gyengék elhullanak...ha nem vagy elég jó,meghalsz...a társadalomnak jobb lesz,hiszen az életerőseknek kell életben maradni és szaporodni..és mindenki örül,hogy nem kell még1 embert eltartani..

ha szaporodsz is,a gyereked sem lesz életerős,még ha nem is dohányzik,valamilyen -neked köszönhető- betegségben fog elpusztulni,és megint mindenki vidám..asszem nem próbállak meg meggyőzni :)

ha nem vagy tisztában a veszélyeivel,nézz utána,kérdezz meg orvosokat,tájékozódj olyan emberektől,akik szoktak már le végleg a dohányzásról,vagy akik családjában valaki halt meg dohányzás okozta tüdőrákban...a fulladásos halál a legrosszabb,sajnos volt alkalmam az utolsó másodpercig végignézni..

az a baj,hogy 17 évesen még semmit nem tudsz a világról,hogy hogy működik,miből mi lesz,stb...(sajnos az emberek nagy része még 60 évesen sincs semmivel tisztában,pedig már nem sok van hátra neki a halálig és egész életében nem tett olyat,ami építő jellegű lett volna

na de mindegy,nem kiselőadást akarok tartani, a válasz az,hogy nem beszélnélek le róla

2013. márc. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
18%
Sehogy. Én szeretek dohányozni. Drága és még mérgezed is magad vele de én leszarom. Egy cigitől úgysem szoksz rá.
2013. márc. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
25%

Egy cigitől úgysem szoksz rá... Hát ne haragudjatok de minden dohányos az első cigi után szokott rá, mert jött a második harmadik kismillióháromszáznegyvenötödik szál.

Azt meg ne mondja nekem senki hogy nem az első után szokott rá... Mert akkor előjön a kérdés, hogy mégis miért szívta el a másodikat????

2013. márc. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
9%
Amúgy szerintem az első slukk után rájössz mi az ami rossz benne, aztán még 1000 slukk és rájössz mi az ami jó:D
2013. márc. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
65%
Miért szívják el a másodikat? Általában a közeg nyomására akik bíztatták hogy próbálja ki. De egy szál nem okoz függőséget.
2013. márc. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!