Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ez a 15. napja, hogy nem...

Ez a 15. napja, hogy nem gyújtottam rá, de ma este bulizni megyek?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnám elkerülni a dohányzást ha a társaság cigizik, és az alkohol mellé mindig is jól esett a cigi?

2013. márc. 30. 18:38
 1/4 anonim válasza:
Van egy olyan hogy gyűrögetsz 2 kavicsot ( nagyobb fajtát ) vagy arra gondolsz hogy a dohányzás káros az egészségre és olyan anyagokat tartalmaz ami az emberi szervezetre ártalmas (pl. kátrány).
2013. márc. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem sehogy, attól még hogy buliba rágyújtasz nem fogsz visszaszokni. Hány éves vagy? Mióta dohányoztál? Naponta mennyit és milyet?

F/29

2013. márc. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha függő voltál, visszafogsz:) Remélem sikerült kibírnod, én nekem anno a buli volt a legkönnyebb..ott a pia meg a csajok, kb. eszembe se jutott..kívántam kicsit, éreztem hogy huu de jól esne..de mivel tudtam hogy mi a célom, így nem gyujtottam rá. Ráadásul tudtam, amikor a bulinak vége, nagyon boldog leszek hogy nem tettem..ami egy sokkal hosszabb időtartam, mint az a 10perc amíg elszívod..:)
2013. ápr. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
na, hogy sikerült? azóta hogy állsz?
2013. ápr. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!