Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ti hogyan hagytátok el a...

Ti hogyan hagytátok el a dohányzást? Milyen módszerekkel?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 7. 09:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én 3 napja nem gyújtottam rá Allen Carr hangoskönyve meghallgatása után :)

Kívánjatok nekem kitartást! légyszi <3

25 éves lány vagyok és 14 éves korom óta dohányoztam,

és még soha nem jutott eszembe, hogy le kellene szoknom.

Csütörtök reggel gyanútlanul jött a gondolat, beírtam a keresőbe: "dohányzás leszokás" - ezt kiadta, letöltöttem, meghallgattam, és azóta nem gyújtottam rá :) az első nap még sírógörcseim is voltak, de ráfogtam arra, hogy féléve nem volt felénk napsütés.

Sem nehezebb, sem könnyebb, mint amire számítottam. Attól mindig féltem, ha egyszer eszembe jut leszokni, akkor majd nem leszek elég erős, és most muszáj bebizonyítanom magamnak, hogy de igen :)

ja és bónuszban a nassolásról is leszoktam így a 3 nap alatt fogytam 3 kilót is, ami bőven rám fért

Sok sikert és akaratot mindenkinek aki abba kívánja hagyni eme rossz szokást! :)

2013. ápr. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A gyenge emberekből lehet a legtöbb erőt meríteni.Mikor látom hogy valaki képtelen leszokni,csak egykét napig birja,akkor nekem ez erőt ad,mert bebizonyitom,hogy én igenis képes vagyok rá.
2013. ápr. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyik napról a másikra nem gyújtottam rá. 23. napja nem füstölök. :) Van egy "QuitNow!" nevezetű program okostelefonra, amivel folyamatosan nyomon követheted a leszokásod folyamatát, hogy mennyi pénzt spóroltál stb... Hasznos kis cucc :)
2013. ápr. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak sok sikert kívánok, én is el szeretném már hagyni, 20 éves lány vagyok, kb 7 éve dohányzom. Mindenkinek kitartást!:)
2013. ápr. 8. 08:28
 5/11 anonim válasza:

Egy hete nem bagózok majd meghalok egy cigiért.Elkezdtem

futni,bicajozni az segít,utána egy darabig nem gondolok a cigire.Sok sikert mindenkinek a leszokáshoz.30 éves faszi vagyok.

2013. ápr. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

én már több mint egy hónapja szívok csak napi 4 szálat napi másfél doboz helyett.

tudom, hogy ez még nem leszokás, viszont ezt mindig betartom, és nem okoz nehézséget.

nem kívánok többet ennél, mert kávéhoz, és kaja után cigizek, máskor nem.


nagyon nagy változás ez, és büszke vagyok, és tudom hogy nem fogok visszaszokni, mert már a 4 szállal is úgy vagyok hogy kész vagyok rá, hogy tovább csökkentsem.


a motiváció egyébként az egészségem volt. a családomban csak is cigitől betegedtek meg, aki nem dohányzott, nagyon nagyon sokáig élt. hát hülye leszek ezek után folyamatosan cigizni! pénz nem számított annyira, de most érzem magamon, hogy az a napi kb 1000ft amit nem költök cigire( azért csak ennyi, mivel a 4 szálnak is ára van)

nagyon jól jön. veszek kozmetikumokat, vagy nem sajnálom egy jó ételre a pénzt. :)


Ha belegondolok, egyszerűen nincs értelme cigizni, de semmi. A legnagyobb kincs az egészség, minek roncsoljam értelmetlenül?

:) és egyébként senkitől semmi biztató szót nem kaptam, és elég stresszes időszakomat élem, mégis keveset cigizek.

2013. ápr. 11. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kitartást mindenkinek! Sikerülni fog :)
2013. ápr. 15. 09:41
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
az első vagyok :) már 11 nap és egyre jobb, sálálá :D
2013. ápr. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ügyes vagy:) Próbálkozom én is :D
2013. ápr. 15. 11:41
 10/11 anonim válasza:
Én 2 éve szoktam le és tapasztalatból mondom,nem az eleje a nehéz.2-3 hónap után kezd el tisztulni a szervezet és akkor kell igazán erősnek lenni.Soha nem kívántam annyira a cigit,mint akkor.Kitartást mindenkinek,ha nekem sikerült másnak is fog!!!!
2013. ápr. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!