Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek rászoktam?

Szerintetek rászoktam?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és eddig csak bulikan szivtam el pár szál cigit. aztán néha vettem egy csomaggal és minden nap elszivtam 2-3 szálat.(vagy többet) és soxor unalmamban is jol esik elszivni párat. vajon rászoktam volna?

2013. ápr. 17. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

rá ... gyorsan dobd el amíg könnyen megy

(egy régi dohányos)

2013. ápr. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Xeann válasza:
100%
Igen, rászoktál, ha már napi rendszerességgel szívsz el párat vagy akár unalomból már gáz van.
2013. ápr. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen kezdtem én is kb ugyan így.. Úgy voltam vele, hogy én biztos nem fogok rászokni vagy ha igen nekem könnyen megy majd a leszokás 12 éve dohányzom egyszer sikerült 3 hónapra letenni.. :S Ne erre szokj rá inkább a futásra!
2013. ápr. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Így kezdődik, napi pár szál, aztán majd 1 dobozzal is el fog menni. Ha ideges vagy, ha unatkozol, ha éppen buszra vársz, ha kávézol, ha felébredtél, ha feküdni mész... és szép lassan egyre többet gyújtasz majd rá.

Addig tedd le, amíg nem vagy ideges ha nem gyújthatsz rá Utána már cseszheted, mert mindig lesznek kifogások, hogy miért nem hagyod abba!!!

2013. ápr. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyébként már az is fura, hogy eladnak neked cigit... :/
2013. ápr. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen rászoktál. Így kezdődik mindig.
2013. ápr. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Milyen fajtát szívsz? Még nem de ha folytatod ráfogsz és nem fog jólesni mert kényszerből kell szívni, inkább max ritkán gyújts. Néha gyújtok narancs pallmalra. F/29
2013. ápr. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nem feltétlenül. ha kibírod nélküle akkor nem. még tudnék róla beszélni vagyis szívesen beszélnék erről veled, lehetséges h elérlek pl. facebook-n?
2013. ápr. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!