Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Tényleg létezik olyan hogy...

Tényleg létezik olyan hogy elaltatják az illetőt 1 hétre? Hogy így szokjon le a cigarettáról?

Figyelt kérdés
gondolkodtam róla hogy le akarok szokni a dohányzásról,Nem iszok, nem bulizok, nem drogozok, nem füvezek. Csak sok csokit eszek, :D meg kávézok, Csak a válaszaitokra vagyok kíváncsi. Dohányzáson kívül nem nagyon van más függőségem, csak a csoki. És nem tudom eldönteni hogy ne dohányozzak? vagy még is? általában 1 dobozzal szívok el 1 nap, de van mikor 13-15 szál, az nem annyira sok. Csak már 10 éve cigizem, és valami ösztönzés kellene ez ügyben.
2013. máj. 9. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs ilyen, de hát keress utána.

Amúgy a motivációd legyen az egészséged..mármint sokan megússzák anélkül, hogy megbetegednének, de sokan nem, és ez lehetsz Te is. Arról nem is beszélve, hogy mások egészségének is árthatsz vele.

2013. máj. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Az altatásnak ugyanis szövődményei vannak.
2013. máj. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
miért szokna le valaki azért, mert nincs ébren? van akinél egy nap alatt elmúlik a függőség, van aki évek után is küzd, hogy ne gyújtson rá. úgyhogy az egy hét alvás semmit nem jelent így.
2013. máj. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!