Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van aki biorezonanciás módszer...

Van aki biorezonanciás módszerrel szokott le a dohányzásról?

Figyelt kérdés
Akár te, ismerősöd, rokonod. Minden tapasztalat érdekel ezzel a módszerrel kapcsoltban.
2013. máj. 27. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem tudom mi az, de már a neve hallatára is a pénz jut eszembe. Természetes módon kell leszokni, úgy a legolcsóbb, és a legjobb!
2013. máj. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Most, hogy pénz nem pénz. Ehhez is kell akaraterő, hogy utána nem akarjak ismét rágyújtani, de a kib első lépés a legnehezebb, ez lesz az.

Utoljára amikor letettem azért volt mert terhes lettem, ilyen erős motivációm meg nincs, és nem is lesz, és ráadásul kegyetlen rossz volt. Na meg ha már pénz, 5napi cigim ára, ha azt vesszük megéri ha sikeres.

2013. máj. 27. 14:51
 3/3 anonim válasza:
Sikeres! Én nemrég mentem el a kezelésre, a párom már több, mint egy hónapja. Természetesen a stressz, meg a szokás még mindig ott van a fejben. De menni foz. :)
2013. jún. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!