Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Őszinte válaszokat! Ne kímélje...

Őszinte válaszokat! Ne kíméljetek! Én is olyan leszek mint ők ha így folytatom?

Figyelt kérdés

Nem akarok olyan lenni, mint az osztálytársaim, meg ismerőseim. Akik már tiszta idegek, ha nem jutnak cigihez 3-4 óránként, és tajtékzanak, ha nincs cigijük, és végig mennek 5 emberen, aki cigizik, és egy se adott nekik.


Én annyira cigizek, hogy buliban pár szál, amúgy meg hétköznaponként kemény 3 naponta ha rám jön, hogy el kéne egy szálat szívnom, és elszívok egyet, és annyi.

Meglepő, hogy milyen sok nekem az az egy doboz cigi.

Ezt eddig 1 hónapja csinálom, és nem kamuzok, tényleg rám jön olyan 3 naponta hogy el kéne szívni egy szálat, és utána 3 napig megint nem.


Na most. Ha így folytatom, akkor így ezt fogom tudni tartani?

Előbb utóbb az lesz, hogy jójó, akkor 2 naponta 1 szál, majd csak napi 1 szál? Végén napi 1 doboz?


Azt mondják akarat erő kérdése a leszokás, de akkor a rászokás is nem? Most itt van előttem egy pár szál, mégse akarok rágyújtani!

Szóval lehet ezt így tartani?

Nem kérek itt kímélést, írja le nyugodtan mindenki amit gondol, hogy ha így folytatom, mikénmt fogom végezi!

Köszönet!



2013. máj. 30. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Olyan leszel! Hagyd abba most! Később már sokkal nehezebb lesz!
2013. máj. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az én személyes véleményem:

A tüdőrák nem olyan fincsi dolog. Meg a többi enyhébb nyavalya se, amit kaphatsz tőle. Érdemes?

Még nem vagy súlyos függő. De ha így haladsz, szerintem igenis el fog jönni, hogy már nem csak háromnaponta jön rád. És hidd el, hogy sokkal nehezebb lesz akkor megállni.

Hagyd abba most! Csak egy kis önkontroll kell, és nem fogod kívánni. Olyan fölösleges dolog ez, minek kockáztatsz? Addig hagyd abba, amíg könnyen megy.

2013. máj. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy akarat kérdése is. Én anno egyik napról- a másikra leszoktam róla, pedig napi egy doboz simán elment. Azóta sem szoktam vissza, ennek már több, mint 20 éve. Az öcsém viszont tiszta idegbeteg ha nem tud rágyújtani.

A tanácsom: kár a pénzt kidobni azért a három naponta egy szálért. Vegyél rajta értelmesebb dolgokat :)

2013. máj. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 zoli9411 ***** válasza:

Rajtad múlik, hogy milyen leszel.

Ha tudsz uralkodni magad felett, nem leszel ilyen.

2013. máj. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!