Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fogytam 3 nap alatt több mint...

Fogytam 3 nap alatt több mint 2 kilót. Egészségtelen? 3-4 nap múlva ha így folytatom lemegy 6 kiló rólam?

Figyelt kérdés
Fogyókúrázok, borsót,almát joghurtot eszek egész nap, és persze sok fizet iszok. Ezek mellet tornázok is. Most ezek jól is esnek a szervezetemnek a sok egészségtelen ételek után:)

2013. márc. 20. 10:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem csinálod jól.

Ugyanis az egészséges fogyás az lenne, ha hetente fél kg-ot fogynál. Ez sem a szervezetednek, sem a bőrödnek nem tesz jót.

Fokozatosan kellene fogyni és nem hirtelen.

Sőt, ezzel az étrenddel egy csomó hasznos dolgot nem viszel be a szervezetedbe, így ne lepődj meg, ha hamarosan taccsra megy az immunrendszered.

Fogyókúrázni vagy diétázni is ésszel kell, tudni kell, hogy mit lehet enni és mit nem, mennyit és hogyan. Az, hogy valaki egész nap joghurtot meg almát eszik az minden, csak nem egészséges.

Inkább konzultálj egy orvossal, aki állít össze egy étrendet, amivel fogyni is fogsz, de ugyanakkor egészséges is maradsz.

Nem mellesleg ezekben, amiket eszel szinte nincs is kalória, így erőd sem lesz majd semmihez.

2013. márc. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Teljes mértékben egészségtelen ahogy csinálod.

Heti kb 1 kg az ideális, akkor tud a bőröd is ideális ütemben visszahúzódni.

Étkezés pedig kb napi ötször keveset súlyodtól függően, meg tudják mondani, mennyi kalóriabevitel az ideális.

Így csak éhezteted a szervezeted miután visszatérnél a normális ételekre dupla ennyi fog visszajönni.

Én december óta diétázom, nincs mindig meg a heti 1 kg fogyás, de szép folyamatosan haladok mellette tornázom, és nem szedtem még vissza egyszer sem súlyt, max tartottam:)

2013. márc. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!