Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az, hogy csak trafikokban...

Az, hogy csak trafikokban lesz kapható a cigi az csak kamu duma, hogy azért, hogy ne jussanak hozzá?

Figyelt kérdés

Egyszer hallottam, hogy azért, hogy minél kevesebben jussanak hozzá.

De ez csak kamu nem?



2013. máj. 30. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:

a másik hogy én ugy tudom vagy 500 ft -tal megemelik.

ha valaki falun lakik ,ott nem is lesz egy ismerösömnek,be kell a városba mennie.

2013. máj. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
140Ft-al lesz drágább egy doboz cigaretta elvileg. Egyébként meg persze, hogy full kamu. Mint minden, ez is a pénzről szól, hogy megint a leggazdagabb járjon jól és minél több pénze legyen. Elég csak az ezzel kapcsolatos híreket megnézni. Belsőkörben szétosztották a trafikokat, politikus rokonnak, ismerősnek, celebeknek. Az egész egy pénzszerzési dolog. Köze nincs itt se az egészséghez se más kamu dumához.
2013. máj. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem kamu :)

Ez olyan dolog, hogy én a dohányzásról 1 éve és 1 hónapja az elektromos cigivel tudtam leszokni...

Erre rájött az állambácsi, hogy nikotinpótlásra alkalmas, és nem is ártalmas, bár egy 10ml-s liquid 790 ft.

Nekem 1 hétig kitart 10 mili, tehát nekem a dohányzára fordított összeg hetente 800 forint, ami 1 hónapban 3200 forint(!)

Egy cigisnek, most a legolcsóbb cigi 790.

Napi szinten az 24.000 forint.

Lehet azért is tiltották be, mert cirka 10%-a a kiadás, és ezen nincs jövedéki adó.

2013. jún. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elnézést elírtam... Havi szinten 24 rugó.
2013. jún. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem az a cél,hanem az,hogy centralizálják az egész iparágat.(Kinek a keze alatt folyjon be a zsé az államkasszába,amin a pályanyertesek nyerészkedhetnek).
2013. jún. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!