Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Cigiről való leszokás:mivel...

Cigiről való leszokás:mivel lehetne helyettesíteni a cigarettát, magát a folyamatot, hogy van valami az ember szájában, amiért oda kell nyúlni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 12:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2011. febr. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem a nyalóka vált be anno, még le is hamuzhatod ha akarod!:)
2011. febr. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 lockstock válasza:
70%
Akaraterővel.
2011. febr. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Viki233 ***** válasza:
köszönöm h feltetted a kérdést mert nekem is ez a bajom
2011. febr. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én folyamatosan iszom valamit (pl. munkahelyen automatából), kávé, krémcsoki, tea, víz. Mindig van valami üveg vagy pohár a kezemben.
2011. febr. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
rica :)
2011. febr. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is nyalókáztam.
2011. febr. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Aniangyal válasza:
58%
Egyszerű: én "csak" 6 évig dohányoztam, szilveszterkor szívtam el az utolsó cigit, és aztán azt mondtam, hogy akár meg is hallhatok, arról nem is beszélve, mások egészségét károsítom még vele és sokba kerül. Elszíneződik tőle a bőröd is, fogaid sárgák lesznek, és rohadt büdös tőle a száj! De ha ez nem elég nézzetek utána még hogy mennyi hátránya van a dohányzásnak. Felesleges! Ha nagyon nem tud leszokni róla az ember akkor csökkentse legalább fokozatosan a szálak számát.
2011. febr. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

a férjem nagy dohányos,de végre kezdi belátni,hogy nem olyan jó a cigi...

a nyalóka,cukor,rágó neki nem jó,azt mondta nem akarja a fogait(jobban)roncsolni.

nekem nagyon tetszik ez az E-cigi,megmutatom neki is.

2011. febr. 5. 20:42
 10/13 anonim válasza:
exem megkért rá. mivel szerettem egyik napról a másikra letettem. Az első 3 nap kritikus. Megh elüsd azt az időt amit régen bagózással töltöttél (pl. buszhoz menet, dugóban..). rágó, vagy rica. a rica jobb.
2011. febr. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!