Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A dohányzást előadják nagyon...

A dohányzást előadják nagyon veszélyes dolognak. Ha annyira veszélyes, én miért nem érzem?

Figyelt kérdés

Tüdőrák, öl, nem jut oxigénhez a tüdő, meg minden...

Mindenhol megy a veszélyes, ölöd magad, duma.


Ha annyira veszélyes, és mérgező, miért nem érzem rajta?

Ha töményet iszok azon érzem, hogy az alkohol marja a tokrom.

A cigizés közben miért nincs olyan érzésem, hogy szétmarja a tüdőm vagy bármim?



2013. jún. 6. 18:52
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Csak idő kérdése.
2013. jún. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Mert fokozatosan hozzászoksz, így nem érzed, ahogy rombol. Ha belegondolsz, a kábszeresek se érzik, hogy kvázi lassú öngyilkosságot követnek el.
2013. jún. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Mert hülye vagy, azért.
2013. jún. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Majd érezni fogod 20 év múlva!

Majd amikor 40 évesen úgy veszed a levegőt, mint a Darth Vader, meg krákogsz minden második szó után, meg neadjisten valami baja lesz a tüdődnek, és/vagy a nikotinmérgezés valamely hosszútávú tünetét elkezded magadon érezni, na majd akkor érezni fogod, hogy tényleg azoknak a marháknak volt igaza.


Megjegyzés: ami káros, nem feltétlenül kellemetlen. A gyilkos galóca is álíltólag marha finom, aztán feldobod tőle a pacskert.

2013. jún. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

Mert majd 20-30 év múlva fogod érezni a hatását, azért. De akkor nagyon. Kivételesen szerencsésnek kell lenni ahhoz, hogy ne legyen tőle bajod, egy COPD-t minimum összeszedsz miatta, és akkor a daganatokról már ne is beszéljünk. Kb. mindenfajta daganat rizikóját emeli, nem csak a tüdőrákét.

Pont ezért veszélyes, mert nincs akut toxikus hatása, csak szívod és legyintesz rá, de majd pár évtized múlva átkozni fogod magad.

Amúgy az alkohollal való párhuzamodra reflektálva: gondolj vissza az első alkalmakra, amikor letüdőzted a cigifüstöt, és köhögni kezdtél tőle.

2013. jún. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

Reggelente amikor felkelsz, miket köhögsz fel? Amikor közeledni próbálsz egy fiúhoz/lányhoz (mert a nemed nem derült ki), szerinted jó neki a bűzös leheleted? Vagy ha hozzányúlsz az arcához és érzi a kezeden az átható cigiszagot, az szerinted izgató neki? A fogaid színe milyen? A körmeid? Milyen a bőröd?


Ne cigizés közben érezd, hanem a kérdéseim megválaszolása során... Ha akkor sem érzed, lelked rajtad, szívd!

2013. jún. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30%
A tömény nem marja a torkot. Pedig heti 1 - 3 szor iszok 2cl. Vagy házi pálinkát, vagy jägert. Vagy egyet se. Nem függöm tőle. Munkatársaim cigifüstje meg bąssza a tüdőm.
2013. jún. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Bazz! Most ezeket olvasva... Elment a kedvem a cigizéstől! Nem is sokat cigiztem eddig, csak annyira elgondolkodtam rajta, hogy nagyon nyomatják,. hogy öl, meg minden, de mégse éreztem, mikor szívtam a cigit...

Inkább rá se szokok!

Köszi a válaszokat!

2013. jún. 6. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!