Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Arany Marlboro-tól ha nagyon...

Arany Marlboro-tól ha nagyon ritkán szívom, mekkora bajom lesz?

Figyelt kérdés

Mennyire számít jónak..gondolok erősségre, minőségre, és mit mondanak, kik szívják az olyat?

Melyik a leggyengébb és legfinomabb cigi? Nem sokat tudok ezekről.

Ja meg hova rejtsem (a nevelgetős komikból nem kérek)



2013. márc. 20. 14:22
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Tartsd mindig magadnál de ne olyan zsebben ami szoros, mert kijön a formája.

Én is csak a leggyengébbet szívom (fehér mindegyik márkánál).

Hetente kétszer jól elvagyok vele.

2013. márc. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Narancs pallmal gyenge, kékmulti (azt próbáltam előszőr) sem erős.

Hány éves vagy kérdező? Mióta szoktál rágyújtani?

2013. márc. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

:)

Kérdező, én is így voltam pár hónapig :) kb. fél évig kitartott nálam egy doboz arany marlboro. A gyengéjkről nemtudok sokat, mert az erősebbeket szeretem. Kik szívják? nincs ez így meghatározva... nyílván az szívja aki szereti.

Hova rejtsd?

nekem egy cipzáros kistáskában van, és a fiókom aljára vagy hátuljára szoktam tenni. Ha pedig kell, akkor a táskám cipzáros zsebébe a tartóval együtt.

2013. márc. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
20%
Mi meg a 13évesek hülye kérdéseiből nem kérünk!
2013. márc. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

17 vagyok

köszönöm mindenkinek

csak nyáron szoktam akkor is csak buliban, de egyik nap vettem egyet nem is tudom mért csak kívántam (meg egyéb okok) de nem esett olyan jól szal szerintem ezt megtartom nyárra, plusz nem értem mért nem esett jól mert máskor amikor épp megkívánom és szívok jó szokott lenni (az is igaz h eddig csak egy fajta más márkát szívtam és ilyet most először) de most nem igazán ízlik ez

2013. márc. 20. 21:02
 6/25 anonim ***** válasza:
Milyen szívtál eddig?
2013. márc. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
amúgy nem tudtok olyat ajánlani ami talán jobban ízlene? azt sem tudom h nekem erősebb v gyengébb kell.. amikor először próbáltam piros Marlboro volt és ízlett de ez ugye gyengébb még is tök erősnek és kellemetlennek érzem
2013. márc. 20. 21:05
 8/25 anonim ***** válasza:
Én ritkán gyújtok narancs pallmallra, kékmultival próbáltam ki. Szeretnél venni másfajtát?
2013. márc. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
tudom h gáz mert úgymond p*csacigi de mentolos Vogueot.. egyszerűen arra lettem szoktatva, mindig azzal kínáltak de már mást is kóstoltam
2013. márc. 20. 21:08
 10/25 anonim ***** válasza:
Hányat szívtál el az aranymarlboroból?
2013. márc. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!