Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Fű dohány nélkül?

Fű dohány nélkül?

Figyelt kérdés
Olyan kérdésem lenne, hogy miért ellenzik sokan hogy joint-ot dohány nélkül tekerje meg valaki és szívja el? Sokak szerint kötelező dohánnyal, de pl. Wiz Khalifa dohány nélkül tekeri meg mindig. Szóval miben más, mivel jobb ha dohánnyal tekerik/szívják és milyen ha csak zöld van benne?

2013. júl. 19. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Dohány mélkül nagyon erős.
2013. júl. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak hallottam ez nem biztos de azt mondják az USA-ba sokkal nagyobb osztásokat adnak, nem olyan fityfiriggyeket mint MO-n, + Wiz Khalifa az akinek pont van annyi pénze hogy annyit tudjon venni hogy azt tisztán bele tolhassa egy cigibe...
2013. júl. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért nem pipázol akkor?
2013. júl. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Nem arról van szó, hogy az USA-ban nagyobb osztást kapnál, csak ott más a mértékegység. Ott ounce-ba (oz) számolnak, és a legkisebb az 1/8oz, ami kb. 3,5 grammnak felel meg. Abból már azért 5-6 greenpeace kijön. Sőt, USA-ban sokáig a csiga fogalmát sem ismerték, "szűrő" nélkül tekerték a cigit. Mára már azért rájöttek, hogy ha tesznek bele csigát, akkor nem pazarolnak el annyit.

Ott más a szokás, és ennyi. Európában szinte mindenhol keverik dohánnyal, ha nem tennék, rohadt erős lenne egy itteni embernek. Ugyanaz, mintha egy amerikait kínálnál pálinkával: 1 felestől padlót fogna, míg te 3-4 felest akkor is simán legurítasz, ha sosem ittál alkoholt. Amerikában a 30 %vv-s gint nagyon erős tömény szesznek tartják, nekünk ez még a pehelysúlyú kategóriába tartozik.

Különben én nem ellenzem azt, hogy tisztán tekerjék a cigit, csak egy magyar embernek az rohadt drága mulatság, és annyival nem üt nagyobbat, hogy megérje. Szerintem.


:)

2013. júl. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!:)
2013. júl. 20. 17:18
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem.. én 17 évesen csináltam először úgy, hogy az előtt még 1 cigit nem szívtam. Dohány nélkül simán le tudtam tüdőzni..
2013. júl. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
De ember, nem úgy értik hogy "erős" hanem úgy hogy az K.O ra visz ha csak zöldecske van benne..
2013. júl. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg vagyok döbbenve az előttem szólókon. Miért lenne drágább, vagy olyan brutális k.o? Én néha szoktam "minicigiket" csinálni, úgy hogy csak egy ki zöld van benne más nem. Ugyan akkorát üt mintha dohánny keverném ugyanazt a mennyiséget, talány annyi hogy kicsit gyorsabban üt. Szerintem azért nem szokták dohány nélkül szívni nálunk mert hazánkban gyakran szar minőségű rosszul kiszárított árut lehet kapni és nem ég jól magában.
2013. aug. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!