Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mik a dohányzás elvonási tünetei?

Mik a dohányzás elvonási tünetei?

Figyelt kérdés

2013. júl. 22. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
2 napja nem dohányzom! Ingerlékenység,enyhe hányinger,Nehezen alszom,zabálás,letörtség.Idáig:-(
2013. júl. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pár szál után jelentkezhet?
2013. júl. 22. 18:47
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
1 hete döntöttem el hogy leszokok, nem teljesen sikerült még mert néha " megkattanok " egy cigiért, azóta kicsit ingerlékenyebb vagyok, talán én is kicsit nehezebben alszok és sokkal, sokkal, sokkal többet eszek!
2013. júl. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
minden azon múlik, hogy az ember "megvonja" magától a cigit, vagy "megszabadul" tőle. Nagyon izén hangozhat, de tényleg így van, ha eldönti az ember, és elhiszi hogy nem fog hiányozni, akkor nincs elvonási tünet. Ha úgy áll neki, hogy szenvedés lesz, akkor már csak a placebo miatt is tényleg szenvedni fog.
2013. júl. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én fokozatosan szorítottam le, félév alatt lementem napi 20 szálról 4-re. Ezt a négyet tartom már 2 éve. Így nem volt semmi elvonási tünetem.
2013. júl. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én majd bele döglöttem.Magas pulzus,szívritmus zavar,mellkhas szúrás.....stb.Minden volt.Fokozatosan tettem le az amúgy is gyenge cigit.Már 2 éve.

A mai napig nem tudom hogy kellett volna....

2015. ápr. 5. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!