Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Allen Carr könyvét kiolvastam...

Allen Carr könyvét kiolvastam (nagyon hatásos), bírtam 41 óráig cigi nélkül, de most megint rágyújtottam, mert nem bírtam tovább. A könyv újbóli (és újbóli) elolvasás segíthet? És valami videó a neten a leszokásra?

Figyelt kérdés
Klinikára nincs pénzem elmenni. Tünetek jelentkeztek amúgy: nikotin hiány, alvászavar, társaság.
2013. máj. 21. 18:04
 1/5 srfzt800 válasza:
Van belőle hangos könyv. egyszerübb mert fülessel bárhol hallgathatod
2013. máj. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Hát amig olvasod nem fogsz rágyujtani :DD szerintem menj el sportolni :DD
2013. máj. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia. Én már 1x leszoktam amikor babát vártam..sajna pár hónappal a szülés után visszaszoktam.

Most elolvastam Allen Carr könyvét, 2 napja nem gyújtottam rá...de Őszintén megmondom baromira hiányzik..semmivel nem érzem egyenlőre könnyebbnek a leszokást mit amikor könyv nélkül szoktam le.

Próbáld meg a hangoskönyv változatot..most Én is azt nyüstölöm hátha valamit nem jól csináltam és azért kattogok.

2013. máj. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne sportolj, az nem segít. Amúgy nincs olyan hogy megoldás, ezt magadban kell lerendezned vagy kibírod vagy nem. Tudom milyen ez az érzés, nagyon rossz, még egy-két nap és sokkal jobb lesz.
2013. máj. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sport nem segített sajna, azon gondolkodtam, ha ez a pali is kitalált egy leszokási módot akkor én is kitudok. :D

Nem szokok le a cigiről, hanem bizonyos időközönként rágyújtok (pl.: 5 évente 1 szál :D), így nincs az, hogy nem cigizhetek, hiszen "csak" kivárom az időt. Ha meg letelt az 5 év lehet már rá se akarok gyújtani. Meg ez szerintem nem is káros.

Hangoskönyvet kipróbálom. Köszi a válaszokat. :)

2013. máj. 22. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!