Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan segíthet a leszokásban...

Hogyan segíthet a leszokásban egy könyv? (Allen Carr)

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy sokaknál bevált Allen Carr könyve, elolvasták és le is tudtak szokni a cigiről. Hogyan? Mit tud az a könyv, hogy 20 év után simán leteszi az ember a cigit?


Le szeretnék szokni... 28 éves vagyok és reggelente kiköpöm a tüdőm. :( Szeretném felnevelni még a fiam, nem pedig kórházi ágyon tengődni majd 40 évesen.


Többször próbálkoztam a leszokással, simán félretettem, borezonanciás vacakon voltam, agykontrollt is bevetettem, de úgy érzem én nagyon szeretek cigizni, nekem ezek egyike sem vált be még sajnos.


Most már így 14-15 év után elegem lett, az 1. emeletre alig tudok feljönni, nehezen kapok levegőt, le akarok szokni!!!


Van tapasztalatotok a könyvvel kapcsolatban? Tényleg segít?

Esetleg más, amivel megpróbálhatom a leszokást?

Minden ötlet érdekel!!!


2012. máj. 7. 15:42
1 2 3
 1/24 Pietrosol ***** válasza:

Ha képes vagy az önhipnózisra,akkor segít a könyv!

Ha nem vagy képes rá,kénytelen vagy magadra hagyatkozni!

Egyébként az első cigi is önálló döntés volt és az utolsó is az lesz!


Hajrá!

2012. máj. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
ha nem szereted magad ez a lassú kis gyilkolás bele fog férni. vegyél elektromos cigit, 20 ezerért van az F1 típusú na annak olyan komoly feelingje van mint egy vizipipának, dől belőle. a szertartástól nagyon nehéz megválni, próbáld ki
2012. máj. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
90%

Olvastad a könyvet?

Rávezet arra, hogy le akarj szokni, hisz nincs is szükséged rá.

Egy fontos szabály van, lassan olvasd, vagy hallgasd, rágd át magad a szövegen, gondolkodj róla.

2012. máj. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
90%
Én 41 éves vagyok és meghalgattam Allent 24 év cigizés után és azt mondta na most szívd el az utolsó cigarettát szívj bele jó nagyokat tüdőzd le és arra gondolj, hogy ez mire jó? Én elgondolkodtam és azóta egy szálat sem szívtam, Ilyen egyszerű az elhatározás a fontos, hogy mit is akarsz és utána jöhet az akaraterő "SOK SIKERT"
2012. máj. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nem, még nem olvastam a könyvet, épp ezért kérdezem, hogy tényleg hatásos egy könyv? Letöltöttem, csak időt kell rá szánnom, hogy elolvassam.


Elektromos cigi... vettünk egyet, igazából a férjem használta, miután betiltották a munkahelyén a dohányzást. Egy ideig használta, most meg a fiókban áll. Beleszívtam én is.. hááát. Igaz nem 20 ezres, hanem egy jóval olcsóbb fajta, de valahogy nem pótolja a cigit. A mozdulatsort, a szokást persze igen, de mikor letüdőzöm mintha csak levegőt vettem volna.


Jaj, olyan nehéz. Erőt kell vennem magamon. Átrágom magam a könyvön, hátha...


Ja.. a hipnózissal kapcsolatban... nem tudom mennyire ismeritek az agykontrollt, nekem beválik, a tanfolyamot is elvégeztem, sok mindenben tudom használni az ott tanultakat, de a cigi leszokás nem ment vele. 3* álltam neki egy 30 napos leszokó programnak, de semmi. Még jobban kívántam, mint előtte. Mert, ami tilos, azt annál jobban akarom sajnos. :(

2012. máj. 7. 17:59
 6/24 A kérdező kommentje:

4.

Hát amikor én beleszívok a cigimbe, jó mélyen letüdőzöm és megkérdezem magamtól mire jó, akkor csak annyi a válaszom, hogy egyszerűen olyan finom.

Nem tudom miért ez az érzés, mikor annyian undorodnak tőle, de én nagyon szeretem a cigi ízét, főleg kávé mellé.

2012. máj. 7. 18:01
 7/24 anonim ***** válasza:
Próbálj kevesebbet szívni.
2012. máj. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves vagy? Milyen fajtát szívsz? Egy nap mennyit szívsz?
2012. máj. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Jah bocs látom írtad
2012. máj. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Szerintem jó könyv
2012. máj. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!