Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha leszokok a cigiről elhízok?

Makiverem97 kérdése:

Ha leszokok a cigiről elhízok?

Figyelt kérdés
már cigizek úgy kb. fél éve nem tudom valahogy ha 1 napig nem szívok utána már nem is érzem a kényszert ha leszokok a cigröl akkor elhízok mer haverom ismerőse leszokott a cigiről kb csak puffasztott rizsen élt és mégis +20 kg felszedett

2013. aug. 1. 00:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem hízol el. Ügyelni kell persze arra, hogy ne evéssel kompenzáld az el nem szívott cigiket, de kb. ennyi.

Nálam az volt a megoldás, hogy megmértem magam, és utána minden reggel. Ha egy kilóval fölé mentem az eredeti súlyomnak, akkor aznap nagyon keveset ettem. Így folyamatos kontroll mellett nem híztam meg. Bár lehet, hogy anélkül se, fene tudja.

2013. aug. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem
2013. aug. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én az egyik leszokásomkor nagyon meghíztam. Igaz, egybe esett a fekvőgipszes balesetemmel. Másfél évembe került, mire megint emberszabású lettem. A végső leszokásom egybe esett az építkezéssel, így az már nem látszott meg rajtam.
2013. aug. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!