Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyire lehetek rászokva,...

Mennyire lehetek rászokva, mivel tudnám kontrollálni?

Figyelt kérdés
kb 2 és fél honapja kezdtem el cigizgetni, nem volt rá szükség, de jolessett. Általában ugy van h hétkznap csak napi 1-2 szál (van mikor egyse) de 1-2 hetente mikor bulizunk akkor egy este vagyis kb fél nap alatt megy a doboz. De mostanában érzem h jolesne 1-1 szál naponta, elszivnék egyet kaja után, ilyesmi. De van mikor Nálam a doboz, szivok néhányat, de mikor legközelebb kimennék már nem is esik olyan jol, nem akarok rászokni mert mégcsak nem is az h káros, de nagyon drága. Nem vagyok oly szegény, de van más helye is annak az ezresnek. Nahde m1, hogyan tudnám kontrollálni, mértéket tartani, vannak ilyenek itt? Nem erös dohányosokra gondolok, hanem a néha-néhásokra :D Segitsetek !!!
2013. aug. 6. 06:50
 1/6 A kérdező kommentje:
Legjobban reggel kivánom, evés után, meg szex után, és este is jol esik.
2013. aug. 6. 06:52
 2/6 anonim ***** válasza:
sehogy... Ezt nem lehet kordában tartani. Leírásodból ítélve értelmes embernek tűnsz, szóval vagy teljesen leteszed, vagy totál rászoksz köztes állapot nem nagyon van, maximum egy ideig. Hiszen pont ezért hívják szenvedélybetegségnek.
2013. aug. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem állj le vele egy időre, mert könnyen áteshetsz a ló másik oldalára és ha rászoksz nem fog jólesni, kényszerből kell szívnod akár jólesik akár nem. Ha mindenképpen rászeretnél gyújtani minél ritkábban tedd. F/29 Hány éves vagy?
2013. aug. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
16F
2013. aug. 8. 02:56
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2013. aug. 8. 02:57
 6/6 anonim ***** válasza:

én régen voltam rá szokva. napi fél doboz. mostanába csak buliba szoktam 10-12 szállat. és a hétköznapokon egyáltalán nem hiányzik. egyszerüen csak el kell dönteni és betartani.

annyira nem nehéz mint sokan állitják.

2013. aug. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!