Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ti mennyit híztatok, amióta...

Ti mennyit híztatok, amióta leszoktatok a dohányzásról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mindig sovány voltam, már annyira, hogy zavaró volt. 168 cm és 53 kg.

Januárban letettem a cigit, s azóta folyamatosan jönnek fel a kilók. Most vagyok 68!!!!

Pedig nem eszek nagyon édességet,sem sok kenyeret.

Inkább úgy lehetne mondani, hogy amíg cigiztem, alig ettem, most pedig normális mennyiséget eszek.

Viszont nagyon zavar, hogy ennyi feljött.

Sok helyen azt olvastam, hogy hiába sportoltak,étkeztek egészségesen, nem tudták leadni azt, amit híztak.

Aggódok, hogy mennyit fogok még én is. Néha már arra gondolok, hogy inkább visszaszokok.:(


Ti mennyit híztatok, s mióta nem cigiztek?

Van, akinek sikerült leadni a plusz kilókat utána, vagy volt olyan, aki visszaszokott, s a kilók is lementek?

Kinek milyen tapasztalata van?



2013. aug. 11. 20:34
 1/9 anonim válasza:
20 kilo jött fel,de nem birom leadni.
2013. aug. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Én 10 kilót fogytam.
2013. aug. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

10 kilót fogytál? Azt meg hogy csináltad?:D Nem ettél, hogy ne kívánd a cigit?

Ez egyébként elég ritka, mármint, hogy valaki fogy a leszokás után.

2013. aug. 11. 20:43
 4/9 anonim ***** válasza:
24%
Szokj vissza én is azt tettem. 158 cm voltam és 48 kg voltam. Leszoktam a cigiről 1 év alatt 80 kg-os lettem. Visszaszoktam a cigire mostmár 20 kg vagyok. Ajánlom mindenkinek főleg Norbinak és Rékának.
2013. aug. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Nem ettél, hogy ne kívánd a cigit?"

A kettő nálam nem függött össze. Én inkább kávéztam, teáztam, üdítőket, limonádét ittam (minimális cukorral, inkább édesítővel), aztán szerintem a sok folyadéktól nem volt annyira étvágyam. Meg az is közrejátszhatott nálam, hogy egy nagyon stresszes időszakon mentem akkor keresztül.

2013. aug. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
nem kell zabálni, és akkor nem fogsz hízni.. annyi köze van a dohányzáshoz, hogy talán egy kicsit lassul az anyagcsere, de erre nem nehéz odafigyelni. én nem híztam, sőt, a sok plusz energiátiól ami a leszokás miatt jött, elkezdtem futni, és csomót fogytam is, sokkal jobban nézek ki azóta
2013. aug. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó!Én nem zabálni szoktam, hanem enni. S ha figyelmesen elolvastad volna amit írok, akkor észreveszed, hogy nem eszek sokat.
2013. aug. 18. 13:03
 8/9 anonim ***** válasza:

akkor nem a mennyiséggel van baj, hanem az étkezési szokásaiddal.


"Sok helyen azt olvastam, hogy hiába sportoltak,étkeztek egészségesen, nem tudták leadni azt, amit híztak. "


Hazudnak. Ne mondja nekem senki, hogy nem lehet lefogyni. Én kövér is voltam, és leszokás után megváltoztattam az étkezési szokásaim, eljártam sportolni, és nem hogy nem híztam, hanem lefogytam.

2013. aug. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Akkor is kövér voltál, amikor cigiztél, vagy utána híztál meg?

Miben változtattál az étkezéseden? Nézted a kalóriákat is, semmi kenyér, semmi cukor?

Bocsi, ha ennyit kérdezek, de szívesen olvasok sikertörténeteket!:)

2013. aug. 18. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!