Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Csak én gondolom így ezt?

Csak én gondolom így ezt?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 15 éves vagyok 3 hónapig dohányoztam, és egyszer csak abbahagytam és már szégyellem hogy szívtam, most kilencedikben a srácoknál láttam hogy divatból szívnak, és azért látszik hogy csak a nagymenők meg a "furák" cigiznek és szerintem tök gáz a cigi! Akit annyi stressz ér hogy indokolható lenne azt cigivel levezetni az meg nem cigihez nyúl. Vannak cigis művészek, de én mióta rajzolok tökre nem kell a cigi, jól érzem magam nélküle, és nagyon gáz amikor valaki cigiért sóvárog!Nem beszélve a magas áráról, amin rengeteg jobb dolgot lehetne csinálni, és még az egészségedbe is kerül! Szóval szerintem hülyeség dohányozni, és semmivel sem lehet indokolni, még azzal se hogy "családi okok miatt" mert a felsősök ezzel indokolják nálunk, de annyira hülyeség ez az egész...
2013. szept. 6. 22:27
 1/2 A kérdező kommentje:
kérem dohányosok válaszoljanak
2013. szept. 6. 22:27
 2/2 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele mint te.De én megértem a dohányost.Ez egy függőség,ami egyszer kialakult.Ők is tudják,hogy nem egészséges,drága.De sokan ezt látják szüleiktől,barátaiktól.Meg sokszor nagy divat a cigizés.Sokszor a stressz is az oka,mert egy rokonok is csak akkor cigizett,kb 1-2hónapig,majd azóta megint nem.És életébe összesen ha 6hónapot cigizett 1-2hónapos tartamokkal és már 40lesz lassan.
2013. szept. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!