Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek kezdjek cigizni?

Szerintetek kezdjek cigizni?

Figyelt kérdés

Haverom 18 lett 2 hete.... elgondolkodtam kicsit... Az az igazság hogy én alapvetően kedvelem a cigi füstöt és bele is szívok (direkt) a levegőbe ha előttem kifújják mert számomra kellemes. Párszor már szívtam is de csak gyengét erőssel meg nem is akarok próbálkozni. Mik a véleményetek erről?

L/15


2009. nov. 5. 18:08
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
pff az hogy butus vagy. ha menőnek akarsz látszani cigizz. de ne egy fórum kérj tanácsot idegenektől mert igy csak az látszik, hogy nem is akarsz cigizni csak valamihaverod miatt szoknál rá..
2009. nov. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
95%
Hidd el nem vesztesz semmit ha nem szoksz rá!Sőt később szerintem még örülni is fogsz neki,ha úgy döntesz inkább nem.Én dohányzok és akkor voltam hülye,amikor rászoktam!
2009. nov. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem ne kezdd el. Csak ártasz magadnak vele. Egy csomó problémát okozhat, de gondolom ezeket tudod.

Manapság már nem divat ez....a fiatalok általában azért szokták elkezdeni, mert a többiek is csinálják és "ciki", ha te nem csinálod...De ez egy hülyeség...

Sárgák lesznek a fogaid, büdösebb a szád, hamarabb fog öregedni a bőröd...és ezek még a gyengébb változatok. Kevésbé fogod érezni az ízeket, az illatokat, a tüdődet megterheli, nehezebb lesz a fizikai mozgás...és ott vannak még a rákok is...

Szóval szerintem inkább ne!

2009. nov. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
36%
Valamitől meg kell halni.
2009. nov. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
93%
Te hülye vagy? Még ez kérdés? Miért akarsz rendszeresen 600 forintokat költeni ilyen szarságra? Ráadásul rohadt értalmas is, csak mert szereted szagolgatni a füstöd miért kéne rászoknod? Tudod ha függő leszel, az olyan mint eg ygyengepont, nem vagy ura az életednek, az irányít hog ymikor kapod meg a következő nikotinadagot!
2009. nov. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
93%
Ne kezdj el cigizni, rohadt büdös. Rászoksz, aztán nem lesz fiú aki megcsókoljon hányinger nélkül. Persze egy kamasznak hiába hoz fel az ember ész érveket, úgyis a haverokat fogja követni...
2009. nov. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
93%
Nem hiszem hogy bárki itt azt fogja mondani hogy kezdj el dohányozni, sőt le fognak beszélni. Én dohányzom már 7 éve és szeretnék leszokni de nem tudok, mert nagyon nehéz, pár hét volt max amit kibírtam cigaretta nélkül, amellett hogy tudom nagyon jól az esetleges következményeket. Teljesen mindegy amúgy hogy gyengét vagy erőset szívsz, nem jobb az egyik a másiknál. Egy tanács, ne azért gyújts rá mert a haverod 18 lett vagy a társaság elvárja tőled.
2009. nov. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
90%
20 év lelkifurdalását, pénzkidobását, ferde pillantásait (miért büdösít itt?!), egészségkárosítását (krákogás, futáskor zihálsz, mint aki a végét járja) és cigifüsttől szagló lakást, ruhákat, őrült kínlódást (jó pár visszaeséssel) a leszokáskor spóroltam volna meg, ha el se kezdem...
2009. nov. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Jolvan jolvan nyugalom azért írtam meg itt mert kíváncsi voltam a többi ember véleményére igaz ezt persze gondolhattam volna hogy mindenki ellenzi, De nekem nem azért fordult meg a fejemben mert a haverok... akármilyen furcsa is nem :) azért írtam az elején azt amit mert úgy legálisan is tudnék szerezni... Nem beképzeltségből de én szoktam hallgatni a józan észre csak ... mindig van egy csak...
2009. nov. 5. 18:34
 10/29 anonim ***** válasza:
57%
SZERINTEM KEZDJ EL CIGIZNI.
2009. nov. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!