Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Aki dohányzik, van fogalma...

Aki dohányzik, van fogalma arról hogy mit is szív?

Figyelt kérdés
én nagyon dohány ellenes vagyok, és nem tudom megérteni hogy az ember miért és mit szeret a cigin! félreértés ne essék én nem ítélek el senkit mert szerintem ez egy nagyon rossz szokás...de én mégis úgy gondolom felnyitom néhány dologra a szemeteket a dohányzással kapcsolatban!

2013. szept. 22. 14:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
Ne haragudj de te kinek képzeled magad? Csinálj valami számodra hasznos dolgot, vagy ami szórakoztat, és ne szólj bele mások életébe. Legfőképp pedig ne a gyk-n éld már ki a próféta komplexusodat.
2013. szept. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%
Még hányszor teszed fel ezt a kérdést?
2013. szept. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem is fölösleges, aki meg akar halni lassan és drágán az válassza ezt a formáját az öngyilkosságnak. Kinek lenne jobb ha ehelyett a főbelövés lenne a preferált?
2013. szept. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
Majd ha valaki megkérdezi akkor nyissd fel a szemét!;)
2013. szept. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
46%

Én nem dohányzom, de ha dohányoznék akkor hidd el, messze nem érdekelne hogy miről prédikálsz.

A mai világban nem csak a cigi az ami rossz, de az értelmes emberek többsége tudja, teljesen felesleges prédikálni. Vagy magától rájön az ember hogy hibázott, vagy később vállalja annak minden következményét..

2013. szept. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
36%

Most miért bántjátok? Feltesz egy kérdést, és őszintén elmondja, hogy mi vele a célja. Aki nem kíváncsi rá, menjen a kérdéstől, ne olvassa el. Nem muszáj ám válaszolni minden kérdésre, ha nem érzitek úgy, hogy érdekes lehet számotokra.

Sok bunkó paraszt.

2013. szept. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%

@15:29


Ez nem kérdés hanem egy provokáció okostojás.

2013. szept. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
én tényleg nem akarok se megbántani se prédikálni, vagy esetleg mások életébe beleszólni, de szerintem azért ez már kicsit sok!az ember meg szeretné mutatni, hogy mit tesz a szervezetével, és a környezetében élő emberekkel akik nem akarnak a dohányzás által meghalni, de mégis meg kell mert néhány ember ezzel a ,,dologgal" él..és én nem azért mondom ezt mert én nemtom ki vagyok vagy kinek képzelem magam.de ha már a saját ,,életedre" nem vagy képes vigyázni és megbecsülni..legalább a környezetedben élő emberekét ne rövidítsd azzal h te dohányzol!
2013. szept. 22. 15:43
 9/15 A kérdező kommentje:
(a passzív dohányzás ezerszer károsabb az ember szervezetére)
2013. szept. 22. 15:44
 10/15 anonim ***** válasza:

Akkor...


Dohányzom... bár leszokóban vagyok (csak és kizárólag anyagi okokból...), de két nap után még nem mondhatom azt, hogy letettem...


DE!


1. Attól hogy valaki dohányzik, még nem hülye! Nagyon jól tudja, mit szív, ezzel felvállalva minden következményét! Tehát köszönjük, nem kell felnyitni a szemünket!


2. A dohányzás nem rossz szokás, hanem függőség.. és nem is a nikotin a legnagyobb probléma, elárulom... és nem is a kátrány, ami miatt nehéz letenni.


3. "én tényleg nem akarok se megbántani se prédikálni, vagy esetleg mások életébe beleszólni"


Akkor ne szólj bele, ez ennyire egyszerű.


4. "az ember meg szeretné mutatni, hogy mit tesz a szervezetével, és a környezetében élő emberekkel akik nem akarnak a dohányzás által meghalni"


Igen, köszönjük, tudjuk mit teszünk a szervezetünkkel, nem kell megmutatni...


A környezetében élőkkel? Kulturált dohányos úgy szívja, hogy a környezetében élőknek nem árt...


Aki igen, azt meg ilyen formában úgysem tudod meggyőzni! Inkább azért kampányolj, hogy tanuljon meg kulturáltan dohányozni!


5. "de ha már a saját ,,életedre" nem vagy képes vigyázni és megbecsülni..legalább a környezetedben élő emberekét ne rövidítsd azzal h te dohányzol!"


Amikor még szívtam... sose a lakásban. Mindig kimentem rágyújtani. Zárt nyilvános helyeken elég régóta tilos... kocsma dohányzásra kijelölt kerthelyisége, munkahely kijelölt dohányzóhelye... mind olyan hely, ami a dohányosoké, ergo ha egy nemdohányos odamegy passzívat szívni, arról hadd ne én tehessek, ne jöjjön oda. Utcán pedig soha nem fújtam senki orra alá a füstöt...


6. És akkor hadd kíváncsiskodjak?


Ugye nem ülsz kocsiba? Nem használsz dezodort? Szelektíven gyűjtöd a hulladékot? Nem használsz biológiailag nem lebomló mosószert, öblítőt? Nejlonzacskó, PET palack?


Csak mert ezekkel meg TE rövidíted meg az én életemet... és nem, nem áll szándékomban felnyitni a szemedet! :)

2013. szept. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!