Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elhatároztam, hogy leszokom a...

Elhatároztam, hogy leszokom a dohányzásról, de nem szeretnék plusz kilókat felszedni. Ötletek? 22/L

Figyelt kérdés
160cm vagyok, és 46 kg, ezt valahogy megszeretném tartani. Egyszer már leszoktam, de akkor felszedtem 7 kg-t, és nagyon nehezen tudtam leadni.
2013. szept. 23. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Rágózz helyette! Ez a legjobb. Cukormentes rágóval tereld el a figyelmedet a cigiről. A rágózás még az agytevékenységet is serkenti, tisztítja a fogakat, üde lehelletet biztosít.
2013. szept. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a rágóval csak egy a probléma, hogy naponta így is két csomaggal elrágok, szóval nekem az nem igazán tereli el
2013. szept. 23. 09:20
 3/5 anonim ***** válasza:
napi 2 csomag? az nagyon nem egészséges.... Egyébként ha nem étellel kompenzálod a hiányát akkor nem fogsz hizni. Én 5,5 éve szoktam le egy kg-ot sem hiztam és nem azért mert olyan az alaktaom mert tudok hizni ha nem figyelek magamra. Monduk pár napig én is rágóztam helyette mivel amugy napi max 1 rágót ettem igy nálam ez működött. de szopogathatsz cukormentes cukorkát is. vagy rágcsálj répát, zellert, ilyesmi, márha enni akarsz, nekem nem kellett.
2013. szept. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha van párod, akkor szólj neki, amikor rá akarsz gyújtani, és dugjatok egyet. Ha nincs, keress.


Engem anno egyik volt barátnőm igy szoktatott le. Azóta szétmentünk, most nincs senkim, és dohányzom újra

2013. szept. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia !


A súlyodat normális étkezéssel és egy kis edzéssel tudod kordába tartani, a cigi nem a megfelelő erre.

Az internet tele van étkezési és edzési tanácsokkal.

2013. szept. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!