Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan szoktassam le szüleimet...

Hogyan szoktassam le szüleimet és a barátnőm a dohányzásról?

Figyelt kérdés

Apukám és anyukám is lassan 20 éve dohányoznak.

Apa kb 1.5 doboz cigit szív.

Anya kb 1 dobozzal.

Valami ötletetek, hogy vegyem rá őket?

Vagy valami?

Én magam is dohányzok 1.5 éve de már 2 hónapja nem szívtam.

Barátnőm 14 éves, ő is szívja és őt is le kelleném szoktatni róla, kétségbe vok esve mit tegyek segítsetek légyszíves!

15/F


2013. szept. 2. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Sehogy, hagyd őket békén!
2013. szept. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 sativus ***** válasza:
Ha maguktól nem szoknak le akkor semmi értelme
2013. szept. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mutasd meg nekik ezt a linket [link] hátha megértik, hogy miért aggódsz. Neked viszont grat:) F/29
2013. szept. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1. válaszoló lehet hogy te lesz*rod de én nem.:D

3. válaszoló köszönöm a válaszod! megy a zöld pacsi. :)

2013. szept. 2. 22:00
 5/6 anonim ***** válasza:

Szembesíts a szüleidet azzal, hogy ez mennyibe kerül! A barátnődet meg azzal, hogy rettentően büdös lesz a szája, a bőre meg nikotinszagú, és öregebbnek fog kinézni a koránál!

Egy doboz cigi 800 két és fél cigi 2000 forint, ezt szorozva 30-cal, az havi 60 000 forint! Évi 720 000 forint!

Tíz év alatt egy kislakás ára!

Szmebesítsd őket azzal, hogy ennyi pénzből mennyi minden hasznos dolgot lehetne venni!!!

2013. szept. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Tomi90 ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy ezt a kislakás árát senki sem teszi ám félre... Elmegy az másra, sörre, chipsre, kólára, hamburgerre stb. Ismerek olyat, aki leszokott és nem lett több pénze, mert elverte másra...
2013. szept. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!