Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Leszoktam a cigizésről, most...

Leszoktam a cigizésről, most energiaitalt iszok, most azzal nyaggatnak. Szokjak inkább vissza a cigire? Tán kevésbé káros?

Figyelt kérdés

Tán kevsébé káros cigizni, mint energia italokat inni?

Az alatt nem piszkáltak annyian úgy vettem észre.

Most azzal jönnek, hogy iszod azt a sz*r löttyöt, tele van cukorral, koffeinnel, meg kitudja mennyi pancsolt anyaggal, majd tönkre megy a májad...

Amíg cigiztem jöttek a tüdőm tönkre megy, büdös füstös vagy, mi abban a jó, hogy szívod a füstöt?


Már mondtam, hogy az én szervezetemet azzal károsítom amivel akarom... Miért baj ez nekik, de jönnek a jót akarunk neked dumával!

Most komolyan, nem iszok sok energia italt, napi max 1 dobozzal. De ezt se minden nap, cigizni többet cigiztem, napi 4-5 szálat.

Csak mindig energiaitalos dobozzal a kezemben látnak, mert nem egyszerre iszom meg, hanem pár óra alatt.

Most szokjak vissza a cigire? Esküszöm kevesebb kioktatást kaptam, amíg cigiztem, lehet azért, mert nem láttak mindig cigit a kezemben.



2013. szept. 30. 11:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ha csak az íze miatt iszik valaki energia italt akkor igyon zöld wattot az taurin és koffeinmentes, pont azoknak lett kitalálva akik érzékenyek a koffeinre, vagy szeretik az ízét de félnek a káros hatásaitól. Viszonylag olcsó is. Meg esetleg van ilyen silver power meg cobra energia ital amibe csak 14 mg/100 ml koffein van nem 32 mg/100 ml mint a többiben. Bár akkor inkább a zöld watt.
2013. okt. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!