Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért cigizik több tini lány...

Miért cigizik több tini lány mint fiú és egyáltalán miért csinálják?

Figyelt kérdés
Miért a tizenéves lányok cigiznek többen mint a fiúk? Miért kezdik olyan hamar és miért ilyen sokan?
2008. júl. 4. 19:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%
Divatból.Azt hiszik,hogy "menő" és akkor majd nagylányoknak fognak tűnni, és közben rászoknak.Ennyi.Szerintem szánalmas:D..
2008. júl. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
egyetértek az első hozzászólóval, majd mikor 20-30 évesen kiköpik a tüdejüket megbánják... csak röhögni tudok rajtuk
2008. júl. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%
én 17évesen kezdtem és nem azért, amiért a legtöbb ostoba ember hiszi, hogy menőzésből, hanem csupán azért, mert: körülöttem elég sokan cigiztek, kíváncsi voltam milyen, és mikor rájöttem, hogy mennyire megnyugtat, és hogy talán valami iylesmi hiányzott az életemből (valami, ami szinte mindig segít, ha depis vagy ideges vagyok), rászoktam. most már csak függésből szívok, már nem naon élvezem.
2008. júl. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%
Divatból, nem másért.
2008. júl. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
60%
Ja és a legundorítóbb dolognak tartom az alkohol mellett. Undorító ha egy nő iszik és dohányzik, de ez alól a pasik sem kivételek!
2008. júl. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
53%
Menőségböl!De nem mindenki!a nővérem is cigizik!Mondtam neki hog ülyeség de azt mondta így nyuktassa meg magát!
2008. júl. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
52%
sztem hülyeség hogy "mert menő"...max 30 évvel ezelőtt volt, már nem. a cigi az egy szerep amit "felveszel" amikor rágyújtasz és "leteszed" amikor eldobod...mintha vmi álruha lenne rajtad amit senki sem lát.5 perc szünet, és ez megnyugtatóbb az idegbeteg lányok számára, mert ők sokal hisztérikusabbak mint a fiúk...
2008. júl. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
50%

Csak nagylányoknak akarnak tünni.

pedig szerintem semmi értelme csak magukat teszik tönkre.

Énis kipróbáltam nem tagadom.

De hát nem láttam értelmét.

Meg sárgulnak tőle a fogak az ujjak ahol fogod, ráncosodik a bőröd.tompulnak az érzékszervek. Ezek közül leginkább a szagló érzékek.

2008. júl. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
29%
én 16 éwes wagyok és 15 éwes koromtol cigizem!:( és szó sincs arrol hogy menö akartam lenni wagy hasonló! hanem egy nagyon rossz élményem wolt! és minden felnöttöl azt hallottam h a cigi megnyugtat! aztán én is kipróbáltam! és elég wolt 1 hétig cigiznem és teljesen rászoktam:!:(
2008. aug. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
50%

Szakadjatok már le erről a "menőségről"

Én egyáltalán nem menőségből cigizek... Nem tagadom, biztos van olyan, aki azt hiszi, hogy attól, hogy 10-14 évesen rágyújt, vagány lesz, DE NEM KELL MINDENKIT EGY KALAP ALÁ VENNI!!!

2008. aug. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!