Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért cigizik több tini lány...

Miért cigizik több tini lány mint fiú és egyáltalán miért csinálják?

Figyelt kérdés
Miért a tizenéves lányok cigiznek többen mint a fiúk? Miért kezdik olyan hamar és miért ilyen sokan?
2008. júl. 4. 19:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
65%
a sok hülye nem tudom miért hiszi, hogy egy 16-17 éves lány miért ne tudna rászokni a cigire?...miért általánosítanak mindenkit? mert biztos ők nem próbálták ki!...én 16 éves vagyok, másfél éve cigizek..(nem büszkeségből mondom) és nem divatbóól csinálnám..ha divatból csinálnám, nem mondtam volna el anyunak és nem kockáztatnék miatta, pl suliba..erről ennyit...
2008. szept. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
48%
utolsó válaszoló vagyok valamit elfelejtettem...Igaz, hogy vannak olyanok akik divatból cigiznek...ez jogos. De nem mindenki, szoval a félreértés végett. Én amugyis tervezem a "leszokást", mert komoly terveim vannak, és ahhoz fontos az egészség...
2008. szept. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
44%

a 3. válaszolónak igazat adok..

a sok ember elkezdi h jajj mert mien menőnek hiszi magát ...aztán nem ezért

ha vkinek stresszes élte van akor megnyugtatja pl

de tudom h nem egészséges..

2008. szept. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Én szeretem a velem egyidős dohányosokat.13 éves vagyok én is dohányzom.
2009. jan. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
92%
Legszívesebben jól megleckéztetném azokat akik tini fejjel dohányozni kezdenek! Had mondjak valamit. A nővérem is 14-15 évesen szokott rá a cigire, egyszer megpróbálta letenni, de sajnos nem sikerült neki. Lassan 4éve, hogy eltemettük, éppen hogy betöltötte a 30at, amikor meghalt és pont amiatt a k*** CIGI miatt. Legszívesebben betiltanám, ahogy az alkoholt is!
2009. jan. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
30%

egyesek miért általánosítanak? tudom, hogy nem aktuális a kérdés, mert régi kérdés, de elolvastam..


én is dohányzom, pedig csak 15 éves vagyok.

nem menőségből, és nem divatból "űzöm"ezt a tevékenységet.

hanem mert ha ideges vagyok, muszáj rágyújtanom... ez lenyugtat..

és az, hogy miért szoktam rá, az magánügy, de nyomós okom volt rá. mint ahogy szerintem sokmindenkinek.

2009. márc. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
divatból, mert nagyobbnak akarnak tűnni. Esetleg a nénjük, bátyjuk is dohányzik. És ehhez még jön az, hogy csúnyán is beszélnek.
2009. márc. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
kicsit nyers leszek. aki menő akar lenni az hülye. aki hülye haljon meg :)
2009. nov. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!