Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi értelme a füvezésnek?...

Mi értelme a füvezésnek? Miért füveznek egyesek ha tudják hogy börtön járhat érte?

Figyelt kérdés

Valaki azt mondta hogy lefekvés előtt jó mert jobban alszik tőle. Szerintem ha bevágsz 2 felest akkor is jobban alszol vagy ha megiszol egy üveg sört.

Ráadásul az alkohol nem illegális és nem szoksz rá ha néha megiszol egy kicsit.


2013. febr. 22. 10:08
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
36%
Aki fűhöz,vagy egyéb droghoz nyúl,vagy akár élvezeti szerekre szokik rá(cigaretta,vagy alkoholistává válik) ,annak valami problémája van.(lelki) és lehet,hogy ezt az illető nem érzékeli,de a tudatalattija "veszi rá" ezekre. Természetesen itt a cigit értem. A fűnél viszont komoly,tudatos problémák vannak.(családi háttér nagy többségben)
2013. febr. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
85%
Ja és azt tenném még hozzá,hogy akonek ilyen jellegű problémái vannak,többnyire tojnak a világra,nem érdekli őket a következmény. Ők csak ezzel tudják jól érezni magukat,megéri nekik. Csak azt nem értem,h tudnak emberek ennyire elgyengülni.. Nekem aztán borzalmas gyermekkorom volt,elköltöztem miatta édesanyámtól stb.depressziós voltam. De egyszer nem fordult meg a fejemben,hogy akármilyen drogot akárcsak kipróbáljak. Viszont a cigarettára rászoktam sajnos.
2013. febr. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
63%

Élvezeti cikk. Miért jó? Mert élvezetes. Sok minden miatt nem jó.. na de hogy következetesen börtön vagy büntetés járna érte? Ez nem igaz, ez csak elv, elvileg illegális. Gyakorlatilag.. az alkohol is lehetne ugyan így illegális. Nehogy már ez érdekeljen valakit.


Gyilkolásznak az utcákon, az is illegális. Ez egy kisebb rossz, na most az EÜ. vonatkozásai.. hát, nem mindenkit érdekelnek, és azok sem rosszabbak mint más egyéb dohányzásnak.

2013. febr. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

18 éve aktív marihuána fogyasztó vagyok. ahol jelenleg élek ott legális, de fogyasztásért magyarországon sem jár börtön. Hogy miért fogyasztom? ez egyszerû, szeretem, nagyon jó hatással van a kreativitásra, ezt vállalkozásaimban tudom jövedelmeztetni is, ha valami miatt elkeseredek, vagy probléma elé állít az élet, segít átgondolni azt... rengeteget lehet filozofálni a hatása alatt, és alapvetõen összehozza az embereket. Hollandiában olyan egy erre való kávézó, mint otthon egy sörözõ, beülünk, eldumálunk, meghallgatjuk a másik gondját baját, csak mi innen öntudatunknál távozunk, nem hánnyuk tele a helyet, nem verjük el az asszonyt mikor hazaérünk. Hozzáteszem, füst formában már 14 éve nem fogyasztom, alapvetöen egészségesen élek.

Egyetlen negatívuma a rövidtávu memóriának nem tesz jót, valamint ha hajlamod van valamilyen mentális betegségre, azt elõhozhatja állítólag...

2013. febr. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
elõzõ vagyok, az elsõ hozzászólónak foggalma nincs errõl a világról, amiket leírt nem fedik a valóságot, maximum a kamasz gyerekeknél... Nem igaz, hogy leszarnánk a világot, rengeteg vállalkozót ismerek akik marihuána fogyasztók, de ovónõtöl elkezdve rendõrön át a politikusig füveztem már mindenkivel.
2013. febr. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
jah és mégvalami, a marihuánától nem leszel boldog, azt a lelki állapotot fokozza fel, amit alapjáraton érzel, ha depressziós vagy, csak depisebb leszel tõle, ezért srm lehet igaza... látszik, hogy olyan dologról alkot véleményt, amirõl foggalma nincs.
2013. febr. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

Ez hasznos volt, köszönöm hogy leírtad!


Elfüstölésen kívül hogyan fogyasztják még?

2013. febr. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

Hosszú távon elbutulnak tőle.


Számtalan aktív marihuána fogyasztó számolt be róla, hogy kész, nem tud gondolkodni, fizikai fájdalmat okoz neki.

Na ezt ne úgy képzeld, hogy meghülyül tőle, hanem úgy, hogy nem úgy teljesít, ahogy magától elvárná. Azokat a pályákat építi le, amik a tanulásért úgymond felelnek.

Olyan, mintha évek óta nem járnál iskolába, aztán egyszer csak újra kell. Baromi nehéz újra elkezdeni.

Na évek múlva ők is ezt fogják érezni.

2013. febr. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

7#

Elfüstölésen kívül?

Mondjuk vaporizátorral. Sőt, a trimlevelekből szokták olajat, sütitek csinálni.

2013. febr. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Bocs elírtam, *sütiket.
2013. febr. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!