Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Minek dohányzik az aki nem...

Minek dohányzik az aki nem tüdőzi le mi értelme van neki?

Figyelt kérdés
2013. okt. 1. 10:53
 1/7 anonim ***** válasza:
:-)))))!!! Ugy is szivodik fel nikotin csak kevesebb, ugy is árt (pipát, szivart sem tüdözik le!!) Értelme valoban nincs sok, de a letüdözött ciginek még kevesebb!!!!
2013. okt. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Cigizni sincs értelme.
2013. okt. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugyanazért dohányzik, amiért te is.
2013. okt. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet még túl erős neki ezért nem tudja letüdőzni lehet előbb utóbb szerintem lefogja.
2013. okt. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mindenki így kezdi.


Az elején amikor valakit megkínálnak cigivel, aki amúgy nem dohányzik rendszeresen, csak néhány haver társaságában gyújt rá, akkor az egy ideig csak pöfékel, mert nem az élvezetért szívja.


Aztán a megszokás miatt egyszer úgyis letüdőzi, csak amíg ezt nem próbálja ki valaki, addig nem tud különbséget tenni a kettő között.

2013. okt. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ömm Mamám cigizik és ő nem tudőzi le és nem mosz kezte hanem kb 30 évvel ezelőtt :)
2013. okt. 4. 11:16
 7/7 anonim ***** válasza:

Én csak az általános példát írtam.

Természetesen vannak akik csak a rituálét szeretik benne, a pillanatnyi kikapcsolódást, a szociális sajátosságát vagy akár maga a füstöt ( ez utóbbi példából ismertem egy személyt, aki nem dohányzott, de eljárt olyan helyekre, ahol vágni lehetett a füstszagot, mert szerette azt érezni, még aztán később is a ruháin ). Szóval van elég fajta példa.

2013. okt. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!