Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ez mennyire egészségtelenebb...

Ez mennyire egészségtelenebb a dohányzásnál?

Figyelt kérdés
Hogyha nem dohányt rakok a cigibe hanem valami mást.pl.:más növények levelét.

2013. okt. 30. 11:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Attól, függ, ha pl a növény gőze mérgező akkor eléggé...
2013. okt. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
tegnap kipróbáltam fokhagyma héjával.Csak 3slukkot szívtam.Ettől lehet valami bajjom?
2013. okt. 30. 11:24
 3/12 A kérdező kommentje:
*bajom
2013. okt. 30. 11:24
 4/12 anonim ***** válasza:
Égés reakcióval felszabadulhatnak mérgező toxinok, ne játszd a hülyegyereket...
2013. okt. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
tudnátok mondani NEM mérgező növényeket,amikben nem szabadulnak fel mérgező toxinok égéskor?
2013. okt. 30. 11:55
 6/12 zabmester ***** válasza:

Régebben lehetett kapni valami "növény cigit", de már meg nem tudom mondani, hogy mi volt benne. Elvileg dohányzásról való leszokáshoz ajánlották, mert nem addiktív, viszont pótolja a megszokott mozdulatokat. Én egyszer kipróbáltam, kb. két szálat szívtam el belőle, mert egyrészt irgalmatlanul büdös volt, másrészt oké, hogy lehetett szívni, de azt a bizonyos érzést nem adta meg, mint a dohány füstjének a letüdőzése.

Mondjuk három slukk fokhagymalevéltől kétlem, hogy bármi bajod lenne, de tényleg nem érdemes ilyennel kísérletezni, mert lehet, hogy egy adott növény, ami eredetileg nem mérgező, az elégetve már az.

2013. okt. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

*tudnátok mondani NEM mérgező növényeket,amikben nem szabadulnak fel mérgező toxinok égéskor?


cannabis

2013. okt. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Martilaput szoktak megszárítani. Szerintem a különböző útilapufélék is megfelekőek. Lándzsás útifű is jó lehet.
2013. okt. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Tomi90 ***** válasza:
Nagy sötétség van itt a fejekben... A dohányzás nem attól káros, hogy dohány van benne, hanem attól, hogy ég. A 4000 anyag, ami a szervezetbe kerül cigizéskor égéstermék. Bármit tehetsz a cigibe, ugyanúgy jelen lesz. (A nikotint kivéve, az tényleg a dohányban van.) A legtöbb káros anyag pont a papír égésével keletkezik. Papír nélküli dohányzást ajánlanám inkább, pipa vagy vízipipa.
2013. okt. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi raktunk a dohánnyal együtt fahéjat is, az úgy jóvolt. Próbáltuk teafűvel is, de az annyira nem.
2013. nov. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!