Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért mondják, hogy nem...

Miért mondják, hogy nem klépesek letenni a cigitz, mikor lebukás veszélye van vígan megvannak cigizés nélkül?

Figyelt kérdés

Haverom szerintem sokat cigizik. 1 doboz neki 2-3 nap.

Otthon titkolja, mert nem tudhatják meg a szülei. Elmentek nyaralni 2 hétre együtt voltak, simán kibírta cigi nélkül.

Mert léebukott volna egyből megérzik a füstöt, itthon ráfogja másokra.

Miért mondja sok ember, hogy nem tudja letenni, meg nehéz, ha a lebukásról van szó, vígan elvan cigi néklük napokig?



2013. okt. 31. 08:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolom nem szívja a haverod még több éve... Meg az 1 doboz ha kibír 2-3 napot, az nem is olyan vészes (valakinek napi 1-2 doboz is elmegy, na ők tényleg rá vannak szokva). Én 2 éve cigizek, 1 doboz max. 2 napot bír, meg vagyok cigi nélkül is, mert van, hogy egyszerűen nincs kedvem venni, és ilyenkor néha 3-4 napokat vagyok cigi nélkül, nem vagyok egy idegroncs nélküle, de szeretem szívni, ez van. Szerintem a haverod is így van vele.
2013. okt. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Tomi90 ***** válasza:
Napi 6 szál az nem sok. Az, hogy ki kellett bírnia, nem egyenlő azzal, hogy nem is hiányzott neki a cigi. (Még ha ezzel is rajol, a dohányosok szeretnek ilyen én bármikor letenném/bármennyit kibírnék dumákat puffogtatni.) Nekem is a családból csak anyám tudja, hogy cigizek, ezért, ha nagyszüleimnél vagyunk ki kell bírjam. Nem könnyű... majd bele döglök, pedig 2 napnál többet még nem voltunk náluk. Egyszer nyaraltunk egy hetet, azt már csak nikotinos rágóval bírtam.
2013. okt. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!